Mr. Wonderful most bányavállalati részvényekbe tervez befektetni

Kevin O’Leary a.k.a. Mr. Wonderful vállalkozó kifejezte érdeklődését a fenntartható energiát használó bányavállalatok részvényeinek vásárlása iránt.
Kevin O’Leary kanadai üzletember kifejtette bányavállalati részvényekbe való befektetési terveit.

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!


Az Anthony Pomplianónak adott interjúban Mr. Wonderful beszámolt a közelmúltbeli közel-keleti utazásairól, amelyek során a Bitcoin (BTC) bányászatába való befektetés lehetőségeit kereste.
A Shark Tank mogulja szerint a közel-keleti befektetők „szuverén bányászati tevékenységeket” keresnek.
O’Leary azt jósolja, hogy a következő 2-3 évben szuverén alapok dönthetnek úgy, hogy befektetnek a Bitcoin-bányászatba.
Az üzletember azonban megjegyzi, hogy az alapok olyan bányászati vállalkozásokat fognak választani, amelyek fenntartható energiát használnak.
A kanadai vállalkozó szerint a környezetvédelemmel kapcsolatos viták miatt a bányászati műveletek környezetbarátsága fontos döntési tényező a befektetők számára.
Az üzletember kifejezte érdeklődését saját bányászati üzemek megnyitása iránt is. Kifejtette azonban, hogy vannak dolgok, amelyeket mérlegelnie kell, mielőtt ez megtörténne.

Kijelentette, hogy a kormányzati jóváhagyásokon kívül a bányászati műveletek potenciális helyszínein élő embereknek is jóvá kell hagyniuk az üzletet.
Ezek mellett a vállalkozó azt is kifejtette, hogy a Bitcoin-bányász tevékenység során a BTC-bevételek nyomon követését is biztosítani kell a cégek mérlegeiben.
Ez lehetővé teszi a befektetők számára, hogy megvásárolják a bányavállalat részvényeit, és a részvényeken keresztül BTC-t birtokoljanak. Mr. Wonderful megjegyzi, hogy ezen a folyamaton keresztül fog befektetni a BTC-be.

A Microsoft is szoftvert fejleszt, a Bitcoin is szoftver

Még decemberben O’Leary a kriptó befektetéssel kapcsolatos gondolatait is megosztotta a nyilvánossággal.
A Cointelegraph-nak adott exkluzív interjúban az üzletember kifejtette, hogy a kriptóba való befektetés hasonló a Google-be és a Microsoftba való befektetéshez.

„Ha például a Google-be vagy a Microsoftba fektetsz be, akkor mibe fektetsz be? Szoftverekbe fektetsz be. Miért ne fektetnél kriptóba? Az is szoftver” – mondta.

Eközben a korábbi BTC-kritikus nagyon izgatott a non-fungible tokenekben (NFT) rejlő lehetőségek miatt is.

Mr. Wonderful arra fogad, hogy az NFT-k potenciálisan nagyobbak lehetnek, mint a Bitcoin. Megjegyzi azonban, hogy mindkettőbe be fog fektetni.

Olvastad már? Mike Tyson „all in”-t mondott a Solanára

Forrás: cointelegraph.com

Legfrissebb bejegyzéseink

MiCA sokk: mégis leáll a Binance az európai felhasználók számára

A világ legnagyobb kriptotőzsdéje, a Binance az elmúlt napokban kénytelen volt szembesülni azzal, hogy az Európai Unió MiCA-szabályozása nemcsak a kis halakat szűri ki, hanem...

54 alkalmazottat küldött el az Ethereum Foundation, bajban van a projekt?

A kriptóban mindig is megvolt az az illúzió, hogy a legnagyobb ökoszisztémák, mint az Ethereum, központjaiban végtelen pénz van, és ezek az alapítványok sosem szorulnak...

Kriptós GTA 6 csalás terjed a gamerek között

A legprofibb csalók pontosan tudják, hogy az embereket már nehéz a klasszikus sémákkal behúzni. Ehelyett fognak egy olyan témát, ami körül globális hisztéria van, és...

Saját predikciós piacot indít a Meta, Zuckerberg már nem csak a feedet akarja uralni

A Polymarket meg a Kalshi akkora figyelmet (és pénzt) kezdett el mozgatni az utóbbi időben, amit már a Szilikon-völgy sem tudott figyelmen kívül hagyni. Most...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.