Cáfolta a tömeges elbocsátás hírét a Binance alapítója

Nemrégiben kapott szárnyra a pletyka, hogy a Binance tőzsde nagy elbocsátásokat tervez, ráadásul több vezető tisztviselő is elhagyta a vállalatot.

A vállalat stratégiai vezetője, Patrick Hillman a Twitteren osztotta meg, hogy két év után máshol fog dolgozni.


Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!


Emellett a Bloomberg nemrégiben úgy cikkezett, hogy két másik vezető, Steven Christie és Hon Ng szintén felmondott.

CZ elmondta, ezek a hírek igazak, de a pletykák csak hangulatkeltésre jók, hiszen a cég továbbra is folyamatosan veszi fel az új alkalmazottakat, és erre szükségük is van, hiszen az utóbbi években hatalmas ütemben nőtt a Binance szervezete.

A tőzsde jelenleg több fronton is helyt kell, hogy álljon, hiszen az USA mellett Franciaországban, Belgiumban, és más helyeken is eljárást indítottak a cég ellen, a helyi tőzsdei szabályok megsértése miatt, valamint lehetséges pénzmosás vádjával.

Az ausztrál hatóságok a héten tartottak házkutatást a tőzsde helyi irodájában, az USA esetében pedig a tőzsdefelügyelet, a SEC perelte be a céget, értékpapír-csalás miatt.

Az eljárás eredményeként az országban jelentős mértékben zsugorodott a Binance piaci részesedése, és mostanra csak a forgom 1,5%-át bonyolítják ők.

A nem-derivatívák szektorában is csökkent a jelentősége. Már negyedik hónapja esik a részesedése, és mostanra 42%-ig húzódott vissza.

A hivatalos információk alapján az USA-ból körülbelül 600 alkalmazott dolgozhat a tőzsdének, legalábbis ez derül ki a LinkedIn adataiból.

A hírekbe júniusban került be, hogy őket meginterjúvolták, hogy átköltöznének-e másik országba a munka kedvéért, és aki erre nem volt hajlandó, azt elbocsátották.

volt az egyik vezető tisztviselő, Yibo Ling is, legalábbis ezt publikálta a Bloomberg, meg nem nevezett forrásokra hivatkozva.

Május végén CZ úgy nyilatkozott, hogy a tömeges elbocsátásokról szóló pletykák túloznak, de tény, hogy a gyenge piaci körülmények miatt számos munkatársuktól meg kellett, hogy váljanak.


Csatlakozz Prémium csoportunkhoz, ahol exkluzív tartalmakhoz, elemzésekhez és érdekességekhez nyílik hozzáférésed.


Összehasonlítási alapként viszont azt is megosztotta, hogy a tőzsde indulása óta eltelt hat évben a kezdeti 30 fős létszám mára 8000-re nőtt, és ez a fajta növekedés minden cég esetében nagy változásokat hoz, ahogyan történt a Binance esetében is.

Olvastad már? A Ripple az ingatlanpiacra is betörne

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.

Legfrissebb bejegyzéseink

Átverés: kamu nyereményekkel fűthették a Polymarket-őrületet

Amikor a Polymarket tavaly berobbant a köztudatba, mindenki ugyanazt ismételgette: "Végre itt egy platform, ami nem hazudik. Minden fogadás, minden dollár ott van a blokkláncon,...

Anime lányokkal jött a csali, a végén meg a kriptót vitte el a malware

Ha a kriptós csalásokról van szó, a legtöbben valami borzasztóan komplikált adathalász emailre, egy feltört Twitter-fiókra, vagy egy hamis weboldalra gondolnak. Olyan helyekre, ahol a...

A Franklin Templeton új DRIP ETF-je Bitcoint vesz a részvényosztalékból

A hagyományos pénzügyi világban kevés unalmasabb dolog van a DRIP stratégiánál. A Dividend Reinvestment Plan, vagyis az osztalékok automatikus visszaforgatása évtizedek óta arról szól, hogy...

Az AI-nak csak annyira megy a kriptokereskedés, mint az embernek, aki az utasításokat adja neki

Ha megnyitod az X-et vagy a YouTube-ot, valószínűleg öt percen belül találsz egy videót, ami azt ígéri: "Csak kapcsold rá az AI-t a Binance fiókodra,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.