Cáfolta a tömeges elbocsátás hírét a Binance alapítója

Nemrégiben kapott szárnyra a pletyka, hogy a Binance tőzsde nagy elbocsátásokat tervez, ráadásul több vezető tisztviselő is elhagyta a vállalatot.

A vállalat stratégiai vezetője, Patrick Hillman a Twitteren osztotta meg, hogy két év után máshol fog dolgozni.


Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!


Emellett a Bloomberg nemrégiben úgy cikkezett, hogy két másik vezető, Steven Christie és Hon Ng szintén felmondott.

CZ elmondta, ezek a hírek igazak, de a pletykák csak hangulatkeltésre jók, hiszen a cég továbbra is folyamatosan veszi fel az új alkalmazottakat, és erre szükségük is van, hiszen az utóbbi években hatalmas ütemben nőtt a Binance szervezete.

A tőzsde jelenleg több fronton is helyt kell, hogy álljon, hiszen az USA mellett Franciaországban, Belgiumban, és más helyeken is eljárást indítottak a cég ellen, a helyi tőzsdei szabályok megsértése miatt, valamint lehetséges pénzmosás vádjával.

Az ausztrál hatóságok a héten tartottak házkutatást a tőzsde helyi irodájában, az USA esetében pedig a tőzsdefelügyelet, a SEC perelte be a céget, értékpapír-csalás miatt.

Az eljárás eredményeként az országban jelentős mértékben zsugorodott a Binance piaci részesedése, és mostanra csak a forgom 1,5%-át bonyolítják ők.

A nem-derivatívák szektorában is csökkent a jelentősége. Már negyedik hónapja esik a részesedése, és mostanra 42%-ig húzódott vissza.

A hivatalos információk alapján az USA-ból körülbelül 600 alkalmazott dolgozhat a tőzsdének, legalábbis ez derül ki a LinkedIn adataiból.

A hírekbe júniusban került be, hogy őket meginterjúvolták, hogy átköltöznének-e másik országba a munka kedvéért, és aki erre nem volt hajlandó, azt elbocsátották.

volt az egyik vezető tisztviselő, Yibo Ling is, legalábbis ezt publikálta a Bloomberg, meg nem nevezett forrásokra hivatkozva.

Május végén CZ úgy nyilatkozott, hogy a tömeges elbocsátásokról szóló pletykák túloznak, de tény, hogy a gyenge piaci körülmények miatt számos munkatársuktól meg kellett, hogy váljanak.


Csatlakozz Prémium csoportunkhoz, ahol exkluzív tartalmakhoz, elemzésekhez és érdekességekhez nyílik hozzáférésed.


Összehasonlítási alapként viszont azt is megosztotta, hogy a tőzsde indulása óta eltelt hat évben a kezdeti 30 fős létszám mára 8000-re nőtt, és ez a fajta növekedés minden cég esetében nagy változásokat hoz, ahogyan történt a Binance esetében is.

Olvastad már? A Ripple az ingatlanpiacra is betörne

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.

Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.