A Binance vezetője támogatná a Terra közösségét, de több átláthatóságot szeretne

CZ, a tőzsde vezetője nemrégiben beszélt a tervezett Terra hard forkról, és elmondta, az ilyesmi nem hoz létre értéket, és megkérdőjelezte, hogy ez hasznos lenne a LUNA egykori virágzó ökoszisztémájának.
Ezt követően részletesebben is megosztotta a követőivel a Twitteren, hogy mire is gondol, mit tartana követendő példának az ilyen helyzetbe kerülő kriptós projektek részéről.

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!


Egyértelműen ellenzi a validátorok ötletét, amely alapján létrehoznák a „Terra” hálózatát, az összeomlás előtti állapotot alapul véve, úgy kiosztva a tokeneket.

„Ez így nem fog működni. A készlet csökkentését kizárólag égetéssel szabadna elvégezni, nem pedig egy régebbi dátumhoz való visszatéréssel, amellyel rosszul járna mindenki, aki azóta próbálta megmenteni a projektet. Semennyi LUNA vagy UST tokenem sincs, csak a véleményemet mondom el.”

CZ elmondása szerint a forkolás amúgy sem teremt értéket, és első lépésként nem ezt kellene tenni, hanem a projekt BTC tartalékait használni, hogy visszavásárolják a piacról az UST-t, visszaállítva a dollárhoz való kötöttséget. Nézetei alapján ez lenne az egyik ideális lépés, hogy visszaálljon a rend.

Professzionális Copy Trading a Bitget-től! Próbáld ki!

Arra is rávilágított, hogy bár ő támogatja a közösséget, sokkal nagyobb átláthatóságot várna el.


„Transzparencia kell, sokkal nagyobb. A hibák megtörténhetnek, és meg is fognak. Ilyenkor pedig átláthatóság kell, gyors és azonnali kommunikáció, és teljes felelősségvállalás, ez elképesztően fontos!”
CZ beszélt a pletykákról is, amelyek szerint a tőzsde sok tokennel rendelkezik a Terra hálózatán.

„A Binance Labs 3 millió dollárt fektetett be a Terra projektbe, még 2018-ban. Az UST ennél sokkal később indult el. A Binance Labs, a tőzsde befektetési üzletága az elmúlt négy év során rengeteg projektbe fektetett be, ennek eredményeként változó fokú sikert és bukást tapasztaltunk.”

A Binance az egyik első tőzsde volt, amely felfüggesztette a LUNA és az UST kereskedését, mikor a Terra ökoszisztémája esni kezdett.

Ennek eredményeképpen a Binance felhasználók nem tudtak spot piacokon kereskedni a LUNA, UST, BUSD kriptókkal, már egy nappal a május 12-i Terra-leállás után.

„Remélem, hogy végül sikerült majd újjáépíteni a Terrát, a megfelelő módon. Függetlenül a személyes nézeteimtől, vagy attól, hogy milyen módszert választ a közösség, mi mindig támogatni fogjuk őket, amennyire tőlünk telik.”

Olvastad már? Elon Musk még mindig lát fantáziát a Dogecoinban

Forrás: cointelegraph.com
Kiemelt kép: Дмитрий Шустов

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!


Legfrissebb bejegyzéseink

A Franklin Templeton új DRIP ETF-je Bitcoint vesz a részvényosztalékból

A hagyományos pénzügyi világban kevés unalmasabb dolog van a DRIP stratégiánál. A Dividend Reinvestment Plan, vagyis az osztalékok automatikus visszaforgatása évtizedek óta arról szól, hogy...

Az AI-nak csak annyira megy a kriptokereskedés, mint az embernek, aki az utasításokat adja neki

Ha megnyitod az X-et vagy a YouTube-ot, valószínűleg öt percen belül találsz egy videót, ami azt ígéri: "Csak kapcsold rá az AI-t a Binance fiókodra,...

A Venus Protocol tokenizált részvényeket is elfogad hitelfedezetként

Volt idő, amikor a Wall Street és a kriptó világa úgy nézett ki, mint két párhuzamos univerzum, amik soha nem érnek össze. Ha részvényt akartál...

Andrew Tate megint egy csomó bitcoint vesztett

Ha van ember, aki az interneten folyamatosan abból csinál felhajtást, hogy ő a megállíthatatlan alfa, akinek a pénz és a piacok csak játékszerek, az Andrew...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.