Vitalik Buterin feltűnt Ashton Kutcher és Mila Kunis nappalijában

Ashton Kutcher feltöltött egy videót, amelyben Vitalik Buterin a nappalijából magyarázza az Ethereumot.
A színész és kockázati tőkés Ashton Kutcher a Twitteren tett közzé egy videót, amelyben ő maga, felesége, Mila Kunis és az Ethereum alapítója, Vitalik Buterin látható, hogy elmagyarázza a projektet a kezdőknek.

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!


A videó első percében az látható, ahogy Kutcher otthonuk nappali részlegében Kunist faggatja a kriptopénzzel és a blokklánc-technológiával kapcsolatos alapvető fogalmakról.
Miután Kunis egyszerű egymondatos definíciókat kínál a „kriptó”, a „blokklánc” és a „decentralizáció” magyarázatára, Kutcher az Ethereum leírását kéri.
A kamera ezután jobbra pásztázik, és Kunis mellett haladva megmutatja Buterint, aki egy asztalnál ül.


Buterin hosszas magyarázatba kezd az Ethereum alapvető összetevőiről, és kifejti, hogy az okosszerződéses protokoll miben különbözik az „egycélú” láncoktól, példaként a Bitcoint említve.
„Az Ethereum egy általános célú blokklánc […] egy nyílt platform, amely lehetővé teszi, hogy az emberek saját alkalmazásokat építsenek rá, és bármit, ami az Ethereumra épül, egy világszerte több ezer számítógépből álló teljes hálózat védi és biztosítja […]” – mondja Buterin.

„Mivel [az Ethereum] támogat egy programozási nyelvet, a fejlesztőknek korlátlan kreativitásuk van abban, hogy milyen dolgokat tudnak ténylegesen létrehozni az Ethereumon. Tehát az Ethereumot használhatják kriptovaluták, vagy NFT-k, vagy sok másfajta dolog létrehozására”.
Kutcher válaszolt: „Igen, ennek van értelme.”

A videót kísérő linkek és hashtagek arra utalnak, hogy a videó Kunis „Stoner Cats” című, NFT-sorozatának népszerűsítésére készült.
Azok, akik Stoner Cats NFT-t vásárolnak, hozzáférést kapnak Kunis azonos című animációs epizódjainak streameléséhez is. Ez úgy hirdeti magát, mint „Az első NFT animációs sorozat”.
Kutcher számára nem idegenek az NFT-k, 2020 augusztusában már tokenizált egy jegyzettömb-firkálmányt, a fizikai eredetit pedig elégették, mielőtt a tokent árverésre bocsátották volna.
Kockázati tőkebefektetési cége, az A-Grade Investments szintén támogatta a kriptotérség vezető cégeit, köztük a fizetési processzor BitPayt 2013-ban és a blokklánc-biztonsági céget, a BitGo-t 2014-ben.

Olvastad már? Virgil Griffith visszamegy a börtönbe, miután állítólag ellenőrizte Coinbase számláját

Forrás: cointelegraph.com

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!


Legfrissebb bejegyzéseink

Átverés: kamu nyereményekkel fűthették a Polymarket-őrületet

Amikor a Polymarket tavaly berobbant a köztudatba, mindenki ugyanazt ismételgette: "Végre itt egy platform, ami nem hazudik. Minden fogadás, minden dollár ott van a blokkláncon,...

Anime lányokkal jött a csali, a végén meg a kriptót vitte el a malware

Ha a kriptós csalásokról van szó, a legtöbben valami borzasztóan komplikált adathalász emailre, egy feltört Twitter-fiókra, vagy egy hamis weboldalra gondolnak. Olyan helyekre, ahol a...

A Franklin Templeton új DRIP ETF-je Bitcoint vesz a részvényosztalékból

A hagyományos pénzügyi világban kevés unalmasabb dolog van a DRIP stratégiánál. A Dividend Reinvestment Plan, vagyis az osztalékok automatikus visszaforgatása évtizedek óta arról szól, hogy...

Az AI-nak csak annyira megy a kriptokereskedés, mint az embernek, aki az utasításokat adja neki

Ha megnyitod az X-et vagy a YouTube-ot, valószínűleg öt percen belül találsz egy videót, ami azt ígéri: "Csak kapcsold rá az AI-t a Binance fiókodra,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.