NFT-t használna az Emirates légitársaság

Az Egyesült Arab Emírségek légitársasága, az Emirates bejelentette, hogy NFT-ket és metaverzum-élményeket tervez bevezetni dolgozói és ügyfelei számára.
A bevezetés illeszkedik az Egyesült Arab Emírségek digitális gazdasággal és virtuális eszközökkel kapcsolatos kezdeményezéseihez.

Az első projektek már folyamatban vannak

Az Emirates, az Egyesült Arab Emírségek légitársasága közölte, hogy hamarosan NFT-ket és „izgalmas élményeket indít a metaverzumban” az ügyfelei és a dolgozói számára.
A légitársaság szerint a lépés összhangban van az Egyesült Arab Emírségek digitális gazdaságának fejlődésével, valamint az ország virtuális eszközökkel kapcsolatos kezdeményezéseivel.
Egy nemrégiben kiadott közleményben a légitársaság azt sugallta, hogy az első projektek munkálatai már folyamatban vannak, a bevezetés pedig a következő hónapokban várható.
Az Emirates NFT-terveit kommentálva a légitársaság elnök-vezérigazgatója, Ahmed bin Saeed Al Maktoum sejk rámutatott, hogy cége már régóta foglalkozik a fejlett technológiák felkarolásával.

Az Egyesült Arab Emírségek digitális gazdaságra vonatkozó elképzelései

Al Maktoum azt is megosztotta, hogy az Emirates mit remél elérni az NFT-k elindításával.

„Jelentős pénzügyi és erőforrás-beruházásokat eszközölünk, hogy olyan termékeket és szolgáltatásokat fejlesszünk ki fejlett technológiák felhasználásával, amelyek a bevételek, a márkaélmény és az üzleti hatékonyság javulását eredményezik.”

Annak érdekében, hogy az Emirates ezen célok eléréséhez vezető útra léphessen, a vezérigazgató elmondta, hogy a légitársaság jövő-témájú Emirates-pavilonját az Expón központként használják fel a jövő élvonalbeli élményeinek fejlesztésére, amelyek összhangban vannak az Egyesült Arab Emírségek digitális gazdaságra vonatkozó elképzeléseivel.
A légitársaság közleménye szerint az Emirates továbbra is együttműködik partnereivel a Web3 stratégiájával kapcsolatos kérdésekben.

Olvastad már? Kétéves minimumon a bitcoin tranzakciós díjai

Forrás: news.bitcoin.com

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!


Legfrissebb bejegyzéseink

Az USA politikusai 2030-ig parkolópályára tehetik a CBDC-t

Amikor pár éve mindenki arról beszélt, hogy az amerikai jegybank, a Federal Reserve hamarosan saját, központi digitális pénzt bocsát ki, a kriptósok és az adatvédők...

A Cardano megint bizonyítani akar, elindult a Leios teszthálózat

A kriptóban kevés projekt kap annyi kritikát a sebessége (pontosabban a lassúsága) miatt, mint a Cardano. A közösség és a piac évek óta azt várja,...

Fájdalmas rekordot hozott az idei második negyedév, sosem volt még ennyi hackertámadás a kriptóban

Amikor a kriptó biztonságáról beszélünk, általában mindenkinek a nagy, többmilliárdos botrányok jutnak eszébe, mint a régi Mt. Gox, vagy az FTX összeomlása. Akkor hetekig csak...

Az Exodus saját részvény-szolgáltatást indít

Ha megkérdeztél egy kriptóst tíz évvel ezelőtt, mire való egy tárca, a válasz egyszerű volt. A seed tárolására, meg arra, hogy ne a tőzsdén porosodjon...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.