Do Kwonnak „megszakadt a szíve” a Terra kivégzése miatt

A Terra társalapítója, Do Kwon ragaszkodott ahhoz, hogy nem profitált a hálózat LUNA kriptopénzének és UST stabilcoinjának összeomlásából.
Do Kwon agresszív közösségi médiastratégiájáról ismert, de a Terra társalkotója az elmúlt napokban szokatlanul csendben volt, miközben a hálózat katasztrófába sodródott.

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!


Ma, órákkal azután, hogy Kwon a hálózat kutatási fórumán egy „Terra ökoszisztéma felélesztési tervet” javasolt, két nap után először tért vissza a Twitterre, hogy szomorúságát fejezze ki a dolgok alakulása miatt.

„Megszakad a szívem a fájdalom miatt, amit a találmányom okozott mindannyiótoknak” tweetelte, és kijelentette, hogy ideje nagy részét telefonon töltötte azokkal, akiket „tönkretett az UST depegging”.

Az UST, egy alulbiztosított stabilcoin, amelyet úgy terveztek, hogy a Terra LUNA kormányzati tokenjével való égetési mechanizmuson keresztül tartsa fenn a paritást az amerikai dollárral,  múlt hétvégén lecsúszott a pegről.
Bár a Terra 1,5 milliárd dolláros kölcsönt mozgósított a tartalékalapjából, miközben az egész kriptopénzpiac zuhanni kezdett, ez nem volt elég ahhoz, hogy az UST-t 1,00 dolláron tartsa.
Az árfolyam tovább zuhant, magával rántva a LUNA-t is. A stabilcoinnal most 0,20 dollár alatt kereskednek, a LUNA pedig a cent töredékét éri. A Terra blokklánc eközben szünetel, amíg a közösség eldönti, hogyan tovább.

Professzionális Copy Trading a Bitget-től! Próbáld ki!

Kwon a mai Twitter-szálat arra használta fel, hogy újra felvesse a javaslatát, amely a Terra blokklánc UST stabilcoin nélküli újjáépítését és a LUNA tokenek újraosztását foglalja magában.
Sokan pénzt vesztettek a Terra bukásán, és bár Kwon nem részletezi a saját veszteségeit, azt állította: „Sem én, sem egyetlen intézmény, amelyhez kötődöm, nem profitált semmilyen módon ebből az incidensből. Nem adtam el sem Lunát, sem UST-t a válság alatt.”
Kwon bűnbánata szöges ellentétben áll azzal a hangnemmel, amelyet a válságot megelőző napokban és hetekben ütött meg.
Az egyik széles körben megosztott példában május 9-én Kwon ezt írta:

„Anon, meghallgathatnád a CT influensoorokat arról, hogy az UST már a 69. alkalommal depeggelt. Vagy gondolhatnál arra, hogy most már mindannyian szegények, és elmehetnél inkább futni.”

Olvastad már? Rekordot döntött a bányászat nehézsée 31,251 billiós értékkel

Forrás: decrypt.co

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!


Legfrissebb bejegyzéseink

Dél-Korea nagy váltása: többen használják a kriptót az utalásokra, mint a bankokat

A blokklánc technológia elkezdte megenni a hagyományos bankok egyik legrégebbi és legjövedelmezőbb üzletágát, a nemzetközi pénzküldést. Ha látni akarod, hogy néz ki a jövő, érdemes...

Európa egy lépéssel közelebb került a digitális euróhoz

Amikor először hallottunk az európai jegybanki digitális pénzről, a digitális euróról, sokan úgy gondolták, hogy ez csak egy újabb brüsszeli powerpoint-prezentáció marad, ami a végtelen...

Egy japán nyugdíjalap bitcoinba fektetné a pénzét

Ha van olyan pénz a világon, ami híresen óvatos, bürokratikus és irtózik a kockázattól, az a nyugdíjalapok vagyona. És ha ezt négyzetre emeled, akkor megkapod...

Dél-Korea szerint már az kis összegű kriptós utalások mögé is nevet kell tenni, mert ugyan kit érdekel a magánszféra

Amikor tíz dollárnyi kriptót küldesz egy barátodnak egy másik tőzsdére, valószínűleg nem gondolsz bele abba, hogy ez a tranzakció mennyire érdekli a globális pénzmosás elleni...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.