Cristiano Ronaldo futball-legenda NFT-partnerségre lépett a Binance-szal

Cristiano Ronaldo, a világ egyik legjobban kereső sportolója partnerséget kötött a Binance-szal, amely így lehetőséget ad a szurkolóinak, hogy csatlakozzanak a focista Web3 közösségéhez.
Ronaldo szerint a Binance-szal való partnerség „meg fogja változtatni a non-fungible tokenek (NFT) világát, és a labdarúgást egy a következő szintre emeli”.

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!

A sporttörténelem ikonikus darabja

A portugál sztárfocista, Cristiano Ronaldo bejelentette többéves exkluzív non-fungible token (NFT) partnerségét a Binance kriptopénzváltóval.
A kriptotőzsde által kiadott közlemény szerint a partnerségi megállapodás révén a termékeny focista követői lehetőséget kapnak arra, hogy „a sporttörténelem egy ikonikus darabját birtokolják”.
Ronaldo, alias CR7 követőinek lehetősége lesz arra is, hogy csatlakozzanak a 37 éves focista Web3 közösségéhez.
A Binance Twitter-csatornáján keresztül megosztott videóban Ronaldo, aki tartja a válogatottban legtöbb gólt szerzett focista rekordját (117), beszélt arról a döntéséről, hogy összefogott a kriptopénzváltóval.
„Örömmel jelentem be a Binance-szel való partnerségemet. Együtt meg fogjuk változtatni az NFT-játékot, és a labdarúgást a következő szintre emeljük, és ez még csak a kezdet” – mondta Ronaldo, a világ egyik legjobban fizetett sportolója.

Ronaldo követői

A Binance megállapodása Ronaldóval, akinek a Forbes szerint több mint 690 millió követője van a közösségi médiában, a tőzsde újabb erőfeszítése, amelynek célja a futballrajongók NFT-kre és a Web3-ra csábítása.
Mielőtt CR7-tel partnerségre lépett volna, a Binance korábban Andreas Iniestát, egy spanyol futball-legendát szerződtette, akinek 2021 novemberében 25,2 millió követője volt a Twitteren és 38,1 millió az Instagramon.
Miután azonban tweetelt a Binance-szel folytatott kriptopénz-kereskedésről, a spanyol szabályozó hatóságok figyelmeztették Iniestát, hogy ne bátorítsa követőit digitális valutákba való befektetésre.

Olvastad már? A Nexo felvásárolná a bedőlt defi projekteket

Forrás: news.bitcoin.com

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!


Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.