A visszaesés ellenére sem ad el kriptót Mr. Wonderful

A Shark Tank sztárja, Kevin O’Leary, azaz Mr. Wonderful azt mondja, hogy a kriptopiaci visszaesés ellenére nem adja el egyetlen kriptovalutáját sem.

„Hosszú távon egyszerűen csak meg kell emészteni. Meg kell értened, hogy lesz volatilitás” – hangsúlyozta.

Kevin O’Leary: nem adok el semmit

Kevin O’Leary, a Shark Tank sztárja a bitcoinról és más kriptovalutákról beszélt az Insidernek adott, szombaton megjelent interjújában.

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!


A kriptopiaci turbulenciát kommentálva O’Leary így nyilatkozott:
„Hosszú távon egyszerűen csak meg kell ezt emészteni. Meg kell értened, hogy lesz volatilitás, és hogy néhány projekt nem fog működni.”
O’Leary jelenleg 32 pozíciót tart a digitális eszközök területén, közvetítette a kiadvány. Emellett a Wonderfi Technologies stratégiai befektetője. A kriptoplatform a múlt héten kapta meg a feltételes engedélyt részvényeinek bevezetésére a torontói tőzsdén (TSX).
A Banklessnek adott, múlt héten megjelent interjúban O’Leary elmondta, hogy jelenleg a legnagyobb részesedései az ethereum és a bitcoin. Ugyanakkor hozzátette:
„Van egy nagy pozícióm az USDC-ben is [és] egy nagy pozícióm az FTX-ben mint részvényben.” Ezenkívül megemlítette a Polygont és a Solanát. Hangsúlyozva a diverzifikáció fontosságát, elmondta, hogy körülbelül nyolc héttel ezelőtt a kriptoállománya a portfóliójának körülbelül 21%-át tette ki. Mostanra ez körülbelül 18%-ra csökkent, mondta, részletezve:

„A piacon nagy korrekció volt, de be kell fogni az orrunkat, és hozzá kell szokni a volatilitáshoz.”

A Shark Tank sztárja kifejtette, hogy a közelmúltban bekövetkezett kriptoösszeomlások, például a terra (LUNA) kriptopénz és az algoritmikus terraUSD stabilcoin (UST) összeomlása értékes tanulságokkal szolgál a befektetők számára.
Az UST bukása  „mindenkit arra nevelt, hogy nem így kell stabilcoint építeni” – mondta, hangsúlyozva, hogy „ez fontos az oktatás és a piac érése szempontjából”.
O’Leary hozzátette, hogy egy kriptotoken összeomlása nincs nagy hatással a globális pénzügyi piacokra. Véleménye szerint:

„Ez semmi, egy kerekítési hiba egy szuverén vagyon kontextusában. Rossz a befektetőknek, de megtanították a piacot arra, hogy mit ne tegyenek. Ez egy jó dolog.”

Mr. Wonderful azt mondta, hogy dollárbilliók fognak beáramlani a kriptóba, „amikor megkapjuk a politikát és a szabályozó szabályozza”. Úgy véli továbbá, hogy a kriptó 10 éven belül az amerikai gazdaság 12. legnagyobb szektorává válik.

Olvastad már? A rockzenész Gene Simmons 14 féle kriptót is tart

Forrás: news.bitcoin.com

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!


Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.