A Coinbase felvásárolta a blokkláncelemzéssel foglalkozó Neutrino startupot

Az USA-beli Coinbase kriptotőzsde és tárcaszolgáltató felvásárolta a blokkláncelemzéssel foglalkozó Neutrino startupot, a hír február 19-én jelent meg a cég blogján.

Olvastad már? Elon Musk szerint a Bitcoin „egyszerűen briliáns” és a papírpénz eltűnik

A Coinbase elmondta, hogy a Neutrino továbbra is önálló vállalkozásként fog működni londoni irodájából. A felvásárlás összegét nem hozták nyilvánosságra.

A tőzsde szerint a blokkláncelemzés fontos alkotóelem egy nyitott és biztonságos üzleti rendszer kiépítésében.
A cég szerint a Neutrino nagy segítség lesz a Coinbase számára abban, hogy megelőzze vagyonok elkobzását, kivizsgálja a hacker és zsarolóprogram támadásokat és beazonosítsa a gyanús tranzakciókat.
Továbbá abban is segíthet a tőzsdének, hogy újfajta kriptopénzeket és szolgáltatásokat tegyen elérhetővé ezen kívül a szabályok és törvények betartásában is asszisztálni fog.

Forrás: en.wikipedia.org

A Coinbase korábban már felvásárolta az Andreessen Horowitz által támogatott Blockspring tech startupot.
A Blockspring olyan eszközöket gyárt, amik lehetővé teszik fejlesztők számára információk gyűjtését és feldolgozását applikációk programozási kezelőfelületéről.
Januárban a tőzsde lehetővé tette USA-beli ügyfeleik számára, hogy kriptokereskedésüket könnyebben bevallják az adónyilatkozatukban. Ezt azáltal érték el, hogy integrálták szolgáltatásukat a TurboTax nevű adózási szoftverrel.

Februárban a Coinbase elindította EU-n belüli felhasználói számára, hogy PayPayl-on keresztül vegyék ki fiat pénzüket az oldalról, ez a szolgáltatás korábban csak az amerikai ügyfelek számára volt elérhető.
Emellett a Coinbase hozzáadta a bitcoin támogatását a Coinbase Wallethoz, melyen a felhasználók egyedi privátkulccsal tárolhatják kriptopénzeiket.
Forrás: cointelegraph.com

Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyd ki a többi hírt, és iratkozz fel hírlevelünkre. Ne felejtsd el nyomon követni oldalunkat a Facebookon az Instagramon és a Telegramon. Legyen szép napot!

Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.