A Coinbase általában leáll, ha 500 dollárnál nagyobbat mozdul a bitcoin

A Coinbase még a bitcoinnál is gyakrabban omlik össze – nem bírja el az 500 dollárnál nagyobb mozgásokat.
Egy szavazás alapján továbbra is a Coinbase a legnépszerűbb belépési pont az új kriptobefektetők számára.

Bitcoin vásárlás, eladás gyorsan, kényelmesen, egyszerűen, biztonságosan. Válts kriptovalutát, mint például az Ether, Litecoin, Bitcoin Cash. Kattints a részletekért!

Az olyan alkalmazások, mint a CashApp is egyre népszerűbbek a hagyományos befektetők körében.
Nem véletlen – a Coinbase szinte a kriptopénzek szinonimájává vált a 2017-es buborék során, és azóta is ez a legnépszerűbb platform.
Az emberek azonban kezdenek frusztráltak lenni, mivel az oldal általában leáll, ha nagyot változik a bitcoin értéke, ez a tény pedig veszélybe sodorhatja a Coinbase vezető pozícióját.
A legújabb kutatások alapján a Coinbase nem bírja el a terhelést, ha a bitcoin árfolyama 500 dollárnál nagyobb kilengést mutat. Mivel a bitcoin értéke nagyon ingadozó, így a Coinbase kezd veszíteni népszerűségéből.

Az adatok alapján a Coinbase 11 alkalommal vált működésképtelenné az elmúlt év során mindig, amikor nagyot változott a vezető kriptopénz értéke.
A befektetés csak egy módja, hogy pénzt keressünk a bitcoinnal. A kereskedők is próbálnak profitálni ezekből a nagy ármozgásokból azzal, hogy alacsony szinten bevásárolnak és magasabb szinten eladnak.
Ez nem csak dollár, de bitcoin tekintetében is növeli vagyonukat. Mindez azonban lehetetlenné válik, ha nem férnek hozzá az adott kereskedelmi platformhoz.
Ha a kereskedők nem tudnak pénzt keresni a Coinbase oldalán, akkor más oldalakat fognak felkeresni.
Emellett azzal, hogy a Coinbase nem tudja kiszolgálni a vásárlókat a jelentősebb zuhanások során, tovább hátráltatja a kriptopénzek terjedését.
Azok a befektetők, akik alacsonyabb áron szeretnének beszállni, pórul járhatnak, ha az árfolyam visszaáll, mire a Coinbase ismét elérhetővé válik.

Az USD Coin jutalmát is csökkentette a kriptotőzsde

Mindezek mellet a Coinbase más hírekkel is kihúzta a gyufát. A tőzsde nemrég számolt be arról, hogy csökkenti az USD Coin után járó jutalmat – 1,25%-ról csupán 0,15%-ra.
Az USD Coin egy stabilkoin, melynek értékét 1:1 arányban a valódi dollár adja. Jelenleg a tether a vezető kriptopénz, de az olyan programok, mint az USD Coin 1,25%-os jutalma, sokat segítettek, hogy elterjedjen ez az új stabilkoin.
Azonban most, hogy a kamat nagyjából egy szintre került a hagyományos bankokkal, nincs értelme USD Coint tartogatni.
Ha mindezt hozzáadjuk a folytonos leállásokhoz, akkor nem túl fényes a cég jövője.

Olvastad már? Az Európai Központi Bank sem akar a Fed mögött kullogni

Forrás: bitcoinist.com
Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyjátok ki a többi hírt, és iratkozzatok fel hírlevelünkre. Ne felejtsétek el nyomon követni oldalunkat a Facebookon.
Legyen szép napotok! 🙂

Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.