A Celsius Network eladta a 15 millió dolláros részvények kétharmadát

A Celsius Networknek nevezett népszerű DeFi-alkalmazás nyilvánosan ajánlott fel 15 millió dolláros részesedést, amelynek kétharmadát kevesebb, mint hat órán belül el is adta.
A Celsius Network egy úttörő DeFi-alkalmazás, amely a Bnktothefuture segítségével ajánlotta fel részesedését.

Bitcoin vásárlás, eladás gyorsan, kényelmesen, egyszerűen, biztonságosan. Válts kriptovalutát, mint például az Ether, Litecoin, Bitcoin Cash. Kattints a részletekért!

A cikk írásakor a kampány 10,7 millió dollárt gyűjtött össze a 15 millió dolláros maximumból, ezáltal meghaladva a minimum befektetési célját, amely 10,5 millió dollár lett volna.
Eddig összesen harminckilenc befektető csatlakozott, az időszak végéig azonban még hátravan 44 nap.
A Celsius tőkegyűjtési időszakában a minimális befektetés 1000 dollár. Az ajánlat amerikai és nemzetközi befektetők számára is elérhető.

A Celsius nyilvános ajánlatot tesz

Az ajánlat által a Celsius Network saját tőkéjének összesen 10%-át fogja szétosztani elsőbbségi, A részvények formájában.
A cég a vezető befektetőjük számára immár 5 millió dollár értékben osztott ki elsőbbségi A részvényeket, illetve további 5 millió dollár értékben elsőbbségi A1 részvényeket.
Alex Mashinsky, a Celsius alapító-vezérigazgatója a cég ezen tevékenységét a következőképpen magyarázta:

 „A márkák fejlesztését azok használatával segítettétek, de ha saját tőkét akarnátok szerezni belőlük, nem lenne lehetséges – azt ugyanis csupán néhány olyan mega kockázati tőke számára tartják fenn, akik az @Uber-be, a @Facebook-ba, vagy a @LinkedIn-be fektetnek be. Csak az első nyilvános tőzsdén való kibocsátás (IPO) következtében lehet teljes áron hozzájuk jutni. A @CelsiusNetwork azonban legelőször is hozzátok fordult.”

Egy cégbe történő befektetés azonban ebben a szakaszban rendkívül kockázatos, és csak a korai szakaszban beszálló befektetők kiválasztott csoportja számára elérhető.
A Bnktothefuture szerint a legtöbb projekt ebben a szakaszban kudarcot vall, és a befektetők addig nem tudnak részvényeket eladni, amíg a társaság nem válik nyilvánosan jegyzetté.
A Celsiust kriptográfiai kamat- és kölcsönző platformként mutatják be, 6,2 milliárd dollárnyi hitellel, 630 millió dollárnyi vagyonnal és több mint 106 000 aktív tárcával.
Az alkalmazás felhasználóinak körülbelül 81%-a helyezett már letétbe, illetve egy jellemző ügyfél átlagosan 8,21 letétbe helyezést visz véghez. A Celsius arról is beszámol, hogy a működési napjainak 91%-a nettó pozitív volt, tehát több letétbe helyezést, mint kivonatot dolgoztak fel.

A DeFi több mint 1 milliárd dollárnyi kezelt vagyonnal rendelkezik

A DeFiPulse szerint az elmúlt héten a DeFi jegyzőkönyveiben kezelt vagyon teljes összege elérte az 1 millió dollárt, amely a március közepén történt „Fekete Csütörtök” óta először esett meg.
Bár a DeFi vagyona június 7-től június 9-ig meghaladta az 1 milliárd dollárt, a bitcoin 10 000 dolláros elutasítása és a kriptopiacokon bekövetkezett hasonló visszaesés következtében a DeFi kezelt vagyonának értéke körülbelül 965 millió dollárra csökkent.
A DeFiPulse adatai azonban nem tartalmazzák a Celsiust, mivel sokan úgy vélik, hogy az egy centralizált projekt, amely csak a DeFi alkalmazásával érintkezik.
Ha azonban a Celsius is része lenne, akkor a DeFi vagyonának teljes értéke valószínűleg az 1,6 milliárd dollárt közelítené meg.

Olvastad már? CZ szerint a kriptotőzsdéknek „globális gondolkodásmódra” van szükségük

Forrás: cointelegraph.com
Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyjátok ki a többi hírt, és iratkozzatok fel hírlevelünkre. Ne felejtsétek el nyomon követni oldalunkat a Facebookon.
Legyen szép napotok! 🙂

Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.