Tony Hawk deszkapályát nyit a Sandbox metaverzumában

Tony Hawk a világ legismertebb gördeszkásának számít, és úgy tervezi, hogy felépít egy deszkaparkot a metaverzumban.
Ehhez együttműködésbe kezdett a Sandbox és az Autograph csapatával, és saját gördeszkákat is ki fog bocsátani NFT-ként. Ezek majd használhatók is lesznek a Sandbox világában.

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!


Az Autograph alapításában Tom Brady is részt vett, hogy karrierjének híres momentumait NFT formájában örökíthessék meg, ezek a tokenek pedig szintén szerepet kapnak a Sandbox metaverzumában.
Hawk esetében nem a deszkapark az első megmozdulás a web3 terén, korábban is közreműködött már több kollekció létrehozásában, ráadásul ezek között olyan is van, amely valódi, fizikai gördeszkával lett összekapcsolva.

„Mindig is rajongtam az új technológiákért, az első videójátékokért, vagy éppen az első olyan számítógépekért, amelyekkel animációkat lehetett létrehozni. Lenyűgöz a metaverzum, és izgalmasnak találom, hogy a deszkás kultúra egy részét végre elvihetjük a Sandbox világába.”

A deszkás kifejezetten korai bitcoin-támogatónak számít, elmondása szerint még a Silk Road, egy azóta bezárt online piactér kapcsán hallott róla, 2012-ben.

Kereskedj $500 bonusszal es találd meg a következő Gem coint a KuCoinon!

A celebek és a márkák egyre jobban érdeklődnek

Az Ethereum hálózatán működő Sandbox platformja egyre népszerűbb a hírességek, sportolók, és a különböző márkák között, egyre nagyobb számban indítanak valamilyen projektet, dobnak piacra terméket azon keresztül, hogy kísérletezzenek a lehetőségekkel.
Olyan nevek tűntek már fel, mint Snoop Dogg, az Adidas, a The Walking Dead, a Jamiroquai, vagy éppen a Playboy.
Az Ubisoft és a Squar Enix több védjegyes termékét is bevezette a világba, így a Sandboxban már létezik a Rabbids és a Dungeon Siege is.
A vállalat nemrégiben újabb befektetői kört zárt, amely során 400 millió dolláros tőkéhez jutottak, a céget pedig 4 milliárd dollárra értékelték.
Ez viszont még csak papíron történt meg, és ezért nem látszik a hatása a fejlesztéseken.
A legutóbbi tényleges tőkebevonás tavaly novemberben történt, akkor 93 millió dollár befektetői tőkéhez jutott a Sandbox.

Olvastad már? KuCoin-vélemény – biztonságos és legális kriptotőzsde 2022-ben?

Forrás: news.bitcoin.com

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.

Legfrissebb bejegyzéseink

Az Exodus saját részvény-szolgáltatást indít

Ha megkérdeztél egy kriptóst tíz évvel ezelőtt, mire való egy tárca, a válasz egyszerű volt. A seed tárolására, meg arra, hogy ne a tőzsdén porosodjon...

Választás elé került a Wall Street: bitcoin vagy AI?

Tavaly mindenki azt hitte, hogy a tech és a kriptó kéz a kézben fog menetelni felfelé. A narratíva az volt, hogy aki szereti a jövőt,...

Átverés: kamu nyereményekkel fűthették a Polymarket-őrületet

Amikor a Polymarket tavaly berobbant a köztudatba, mindenki ugyanazt ismételgette: "Végre itt egy platform, ami nem hazudik. Minden fogadás, minden dollár ott van a blokkláncon,...

Anime lányokkal jött a csali, a végén meg a kriptót vitte el a malware

Ha a kriptós csalásokról van szó, a legtöbben valami borzasztóan komplikált adathalász emailre, egy feltört Twitter-fiókra, vagy egy hamis weboldalra gondolnak. Olyan helyekre, ahol a...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.