Potenciális befektetési lehetőségeket kínál a DeFi

A HyperChain Capital vezérigazgatója azt állítja, a DeFi potenciális növekedési és befektetési lehetőségeket biztosít a digitális vagyoneszközöket kezelő cég számára. 

A decentralizált pénzügy, azaz a DeFi, potenciális növekedési lehetőségeket kínál a HyperChain Capital digitális vagyoneszközöket kezelő cég vezérigazgatójának állítása szerint.

Stelian Balta HyperChain-vezérigazgató egy sajtóközleményben úgy nyilatkozott, hogy a DeFi „felettébb alkalmas a növekedésre”, illetve, hogy a digitális valutákat és blokkláncokat a cég továbbra is érdeklődéssel figyeli.

„Úgy gondolom, hogy a DeFi-nek megvan a lehetősége a növekedésre, és az ágazat egyik legjelentősebb résztvevője, a Kyber Network, immár az 1 milliárd dolláros határt is átlépte a kereskedelmi forgalmát illetően. A projekt piaci összértéke továbbá meghaladja a 300 millió dollárt, amit szerintem sokan alulértékelnek. Ugyanakkor úgy véljük, hogy a blokkláncjátékok létrehozására alkalmas legjobb platformok az olyan, EOSIO által ihletett technológiákat használók, mint például a Wax.io. A Wax nemrég elérhetővé tette a Topps virtuális árucikkeit is, a Topps pedig olyan gyűjthető kártyajátékok és tárgyak legismertebb gyártója a világon, mint az MLB, a Csillagok háborúja, a WWE és a Garbage Pail Kids. Szilárd meggyőződésünk, hogy a DeFi-ökoszisztémában és a blokkláncjátékokban remek lehetőségek rejlenek és nagyon ígéretesek. Bizonyítékul szolgál erre minden befektetésünk, amelyet eddig tettünk, és amelyet ezután is fogunk.” 

Balta megjegyezte, hogy egy olyan „inflációs fedezeti ügylet” beszerzése a portfólióba, mint a bitcoin, csökkentheti a kockázatot, különösen mivel a valuták inkább a negatív árfolyamok felé hajlanak.
Hozzátette, hogy „hosszú távon bullish a kriptopiacot, de legfőképpen a DeFi-t illetően, és ez az oka annak, hogy továbbra is befektetünk a kriptovilágba – annak tökéletesítése és fejlesztése érdekében”.
A szingapúri HyperChain a blokkláncalapú projektekbe és decentralizált protokollokba történő befektetésekre összpontosít. Több mint 2 millió dollárt fektetett be a Fantomba, illetve a Tezos-tokenek egyik legnagyobb tulajdonosa.
A Cointelegraph korábbi jelentései szerint a DeFi, azon belül is a Kyber több projekttel is rendelkezett az utóbbi hónapokban, köztük az Incognito privát blokklánccal, amely a Kyber Networkön keresztül egy adatvédelmi funkciót oldott fel.

Olvastad már? A Beam vezérigazgatója szerint „minden át fog állni a titkosított DeFi-piacra”

Forrás: cointelegraph.com
Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyjátok ki a többi hírt, és iratkozzatok fel hírlevelünkre. Ne felejtsétek el nyomon követni oldalunkat a Facebookon.
Legyen szép napotok! 🙂

Legfrissebb bejegyzéseink

Dél-Korea nagy váltása: többen használják a kriptót az utalásokra, mint a bankokat

A blokklánc technológia elkezdte megenni a hagyományos bankok egyik legrégebbi és legjövedelmezőbb üzletágát, a nemzetközi pénzküldést. Ha látni akarod, hogy néz ki a jövő, érdemes...

Európa egy lépéssel közelebb került a digitális euróhoz

Amikor először hallottunk az európai jegybanki digitális pénzről, a digitális euróról, sokan úgy gondolták, hogy ez csak egy újabb brüsszeli powerpoint-prezentáció marad, ami a végtelen...

Egy japán nyugdíjalap bitcoinba fektetné a pénzét

Ha van olyan pénz a világon, ami híresen óvatos, bürokratikus és irtózik a kockázattól, az a nyugdíjalapok vagyona. És ha ezt négyzetre emeled, akkor megkapod...

Dél-Korea szerint már az kis összegű kriptós utalások mögé is nevet kell tenni, mert ugyan kit érdekel a magánszféra

Amikor tíz dollárnyi kriptót küldesz egy barátodnak egy másik tőzsdére, valószínűleg nem gondolsz bele abba, hogy ez a tranzakció mennyire érdekli a globális pénzmosás elleni...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.