Potenciális befektetési lehetőségeket kínál a DeFi

A HyperChain Capital vezérigazgatója azt állítja, a DeFi potenciális növekedési és befektetési lehetőségeket biztosít a digitális vagyoneszközöket kezelő cég számára. 

A decentralizált pénzügy, azaz a DeFi, potenciális növekedési lehetőségeket kínál a HyperChain Capital digitális vagyoneszközöket kezelő cég vezérigazgatójának állítása szerint.

Stelian Balta HyperChain-vezérigazgató egy sajtóközleményben úgy nyilatkozott, hogy a DeFi „felettébb alkalmas a növekedésre”, illetve, hogy a digitális valutákat és blokkláncokat a cég továbbra is érdeklődéssel figyeli.

„Úgy gondolom, hogy a DeFi-nek megvan a lehetősége a növekedésre, és az ágazat egyik legjelentősebb résztvevője, a Kyber Network, immár az 1 milliárd dolláros határt is átlépte a kereskedelmi forgalmát illetően. A projekt piaci összértéke továbbá meghaladja a 300 millió dollárt, amit szerintem sokan alulértékelnek. Ugyanakkor úgy véljük, hogy a blokkláncjátékok létrehozására alkalmas legjobb platformok az olyan, EOSIO által ihletett technológiákat használók, mint például a Wax.io. A Wax nemrég elérhetővé tette a Topps virtuális árucikkeit is, a Topps pedig olyan gyűjthető kártyajátékok és tárgyak legismertebb gyártója a világon, mint az MLB, a Csillagok háborúja, a WWE és a Garbage Pail Kids. Szilárd meggyőződésünk, hogy a DeFi-ökoszisztémában és a blokkláncjátékokban remek lehetőségek rejlenek és nagyon ígéretesek. Bizonyítékul szolgál erre minden befektetésünk, amelyet eddig tettünk, és amelyet ezután is fogunk.” 

Balta megjegyezte, hogy egy olyan „inflációs fedezeti ügylet” beszerzése a portfólióba, mint a bitcoin, csökkentheti a kockázatot, különösen mivel a valuták inkább a negatív árfolyamok felé hajlanak.
Hozzátette, hogy „hosszú távon bullish a kriptopiacot, de legfőképpen a DeFi-t illetően, és ez az oka annak, hogy továbbra is befektetünk a kriptovilágba – annak tökéletesítése és fejlesztése érdekében”.
A szingapúri HyperChain a blokkláncalapú projektekbe és decentralizált protokollokba történő befektetésekre összpontosít. Több mint 2 millió dollárt fektetett be a Fantomba, illetve a Tezos-tokenek egyik legnagyobb tulajdonosa.
A Cointelegraph korábbi jelentései szerint a DeFi, azon belül is a Kyber több projekttel is rendelkezett az utóbbi hónapokban, köztük az Incognito privát blokklánccal, amely a Kyber Networkön keresztül egy adatvédelmi funkciót oldott fel.

Olvastad már? A Beam vezérigazgatója szerint „minden át fog állni a titkosított DeFi-piacra”

Forrás: cointelegraph.com
Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyjátok ki a többi hírt, és iratkozzatok fel hírlevelünkre. Ne felejtsétek el nyomon követni oldalunkat a Facebookon.
Legyen szép napotok! 🙂

Legfrissebb bejegyzéseink

Átverés: kamu nyereményekkel fűthették a Polymarket-őrületet

Amikor a Polymarket tavaly berobbant a köztudatba, mindenki ugyanazt ismételgette: "Végre itt egy platform, ami nem hazudik. Minden fogadás, minden dollár ott van a blokkláncon,...

Anime lányokkal jött a csali, a végén meg a kriptót vitte el a malware

Ha a kriptós csalásokról van szó, a legtöbben valami borzasztóan komplikált adathalász emailre, egy feltört Twitter-fiókra, vagy egy hamis weboldalra gondolnak. Olyan helyekre, ahol a...

A Franklin Templeton új DRIP ETF-je Bitcoint vesz a részvényosztalékból

A hagyományos pénzügyi világban kevés unalmasabb dolog van a DRIP stratégiánál. A Dividend Reinvestment Plan, vagyis az osztalékok automatikus visszaforgatása évtizedek óta arról szól, hogy...

Az AI-nak csak annyira megy a kriptokereskedés, mint az embernek, aki az utasításokat adja neki

Ha megnyitod az X-et vagy a YouTube-ot, valószínűleg öt percen belül találsz egy videót, ami azt ígéri: "Csak kapcsold rá az AI-t a Binance fiókodra,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.