NASA: Bitcoinnal kereskednének a Földdel a földönkívüliek


VICC ALERT – ne vegyétek komolyan 😉


A koronavírus okozta pandémia közepette sokak figyelmét elkerülhette az a Pentagon által megosztott három videó, amelyekkel kvázi elismerték, hogy UFO-k márpedig léteznek.
Azt talán még kevesebben tudják, hogy már a kapcsolatot is sikerült felvenni velük, az Egyesült Államok pedig elsőként jelezte: kereskedne a földönkívüliekkel.
Ez a folyamat azonban nem olyan egyszerű, mint első ránézésre tűnik. A földön talán senkinek nem kell bemutatni a világ tartalékvalutáját, az amerikai dollárt, a földönkívüliek számára azonban a pénz semmilyen értéket nem képvisel.
Már csak azért sem, mivel a nemrég kapcsolatot létesítő Taurima 2 faj jövőbelátó technológiája felhasználásával felfedte: az amerikai dollár példátlan mértékű elértéktelenedésnek néz elébe az idei évben.
A hír megjelenését követően a dollár azonnali zuhanásnak indult tegnap a bitcoinnal szemben.

Bár a bitcoin árfolyamát szintén megjósolták, ezzel kapcsolatos információkat üzleti okokból nem közöltek az emberi fajjal.
Mindenesetre az a tény, hogy ebben a valutában szeretnének elszámolni az USA-ban vásárolt káposztalevesért, talán többet mond minden szónál.
Magredzsa Hunkataj, a Taurima 2 faj földi kereskedésekért felelős főtitkára a Kriptoworld kérdéseire elárulta, azért választották a bitcoint, mivel ezt a fajta megoldást találták a legmegbízhatóbbnak és leginkább időtállónak.
Mint mondta:

„Bár fajunk már csaknem 40 földi éve lelkes fogyasztója az itt megismert káposztalevesnek, a káposztatermesztésnek a mi bolygónkon egyáltalán nem megfelelők a körülmények. Örülünk, hogy végre sikerült nyilvánosan is felvenni Önökkel (az emberiséggel – a ford.) a kapcsolatot, mert így végre a nagykereskedelem előtt is megnyílt az út. A NASA több fizetési megoldást is felajánlott a számunkra. Nos, nehezen hittük el, hogy az emberi faj – fejlettségéhez képest – milyen elmaradott fizetési technológiákat alkalmaz. Nekünk hosszú távú megoldás kell! A bitcoint már régóta tanulmányozzuk, és minden kutatásunk eredménye szerint ez lenne a legoptimálisabb az emberekkel való kereskedésre. Egyébként úgy tudom, Magyarország is jó kaposztatermő vidék… 🙂 ”

Ennél a pontnál a hazai káposztatermesztésre és a magyar űrkutatásra terelődött a szó, majd Hunkataj megjegyezte, ha az amerikaiak nem mennek bele a bitcoinba, lehet, hogy Magyarországon próbálnak majd szerencsét.


Mi ez? A Kriptoworld legújabb rovata, amelyet azért hoztunk létre, hogy a komoly pénzügyi hírek közé becsempésszünk egy-két felüdítő baromságot. A lényeg persze ott van ezekben a cikkekben is, csak tudni kell olvasni a sorok között. Ez a rovat első bejegyzése, a továbbiak ide kattintva lesznek elérhetők.
Ha legalább megmosolyogtatott a történet, oszd meg a Facebookon, hogy mindenkihez eljusson 😉


Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.