John Cena „katasztrofális kudarcnak” nevezte saját NFT-eladásait

A World Wrestling Entertainment 500 arany fokozatú csomagot kínált Cena NFT-jéből 1000 dollárért, de csak ennek a töredékét adták el.
John Cena profi pankrátor és színész elmondta, hogy a rajongók mindössze 7,4%-át vásárolták meg a World Wrestling Entertainment, vagyis a WWE által a múlt hónapban elérhetővé tett nem-helyettesíthető tokenjeinek (NFT).

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!


A szeptember 12-én a Florida Supercon 2021 rendezvényen tartott beszédében Cena elmondta, hogy hiba volt a WWE NFT-ket a fizikai gyűjtőeszközökkel – sapka, póló, karszalagok, öv, törölköző, dedikált kép és a digitális gyűjtőeszköz – egy csomag részeként forgalmazni.
A szervezet 500 arany fokozatú csomagot kínált az NFT-vel együtt 1000 dollárért, de ezeknek csak töredéke kelt el.
„Sokat beszélek a kudarcról – ez az ötlet megbukott” – mondta Cena. „Én magam és a WWE-ben dolgozó emberek úgy gondoltuk, hogy 1000 dollár egy tisztességes ár. Tévedtünk. Teljesen tévedtünk.”
Hozzátette:

„37 darabot adtunk el belőle. Katasztrofális kudarc volt.”

Cena és a WWE a pankrátorsztárnak két szintre osztott NFT-ket adott ki: egy 24 órás aukción egy „John Cena Platinum NFT-t”, és az 500 darab limitált kiadású NFT-t a fent említett fizikai gyűjtőeszköz-csomag részeként a következő napon.
A platina NFT állítólag 21 000 dollárért kelt el, a legmagasabb ajánlatot tevő pedig VIP-jegyeket – szállással együtt – kapott a dallasi WrestleMania 38-ra vagy a Los Angeles-i WrestleMania 39-re.
A WWE veteránja már jóval az NFT-k feletti népszerűséghullám előtt népszerűsítette a kriptókat a közösségi médiában.

A 2017-es Bitcoin (BTC) bikafutás előtt – amikor az árfolyam a 4000 dolláros tartományban volt – tweetelt egy képet a fizikai tokenjéről.
A 2020-ig a WWE-ben szereplő, visszavonult profi pankrátor, The Undertaker is szerepelt már NFT-gyűjteményekben.
Nem világos, hogy a pankrátor rajongóit az NFT ára riasztotta-e el – Cena maga is nagyjából 500 dollárra becsülte a digitális műalkotás értékét -, vagy csak a fizikai gyűjtemények.
Júliusban egy vállalkozó egyszerre indított árverést az Apple társalapítójának, Steve Jobsnak egy álláspályázatára és egy ugyanilyen NFT-re.

A fizikai papír végül 343 000 dollárért kelt el, míg az NFT-re a végső licit 12 Ether (ETH), azaz akkoriban nagyjából 27 460 dollár volt.

Olvastad már? Nagy partnerségek vannak kilátóban a Cardano kapcsán

Forrás: cointelegraph.com

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!


Legfrissebb bejegyzéseink

Az USDT megint átvette az Ethereum második helyét a dobogón

A kriptóban vannak olyan vastörvények, amikbe évek óta kapaszkodik a piac. Az egyik ilyen, hogy a Bitcoin az arany, az Ethereum pedig az ezüst, és...

47 millió dollárnyi kriptót fagyasztott be az Europol

A kriptós bűnözésről a legtöbb embernek még mindig a filmekbe illő jelenetek jutnak eszébe. Egy kapucnis hacker áttöri egy nagy tőzsde biztonsági pajzsát, és egyszerre...

Aggódhatnak a befektetők, per indul a Strategy ellen?

A kriptóban van egy ember, aki az elmúlt években a végtelen optimizmus és a "soha ne add el a bitcoinodat" filozófia arca lett. Michael Saylor....

Leépítés a BitGo-nál, az AI és a stablecoinok az új irány

A kriptóban mindig meg lehetett élni abból, ha te voltál az, aki vigyáz mások pénzére. Az intézményi letétkezelés sokáig az iparág egyik legbiztosabb, bár legunalmasabb...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.