Így lehet a bitcoin a világbéke kulcsa

Jimmy Song, egy ismert bitcoinfejlesztő szerint a vezető kriptopénz egy erőteljes eszköz lehet egy „békés forradalom” elhozására.
Song nemrég interjút adott az RT-nek, ahol Max Keiser házigazdának beszélt a bitcoinról.

Azt mondta, hogy „a legjobb dolog a bitcoinban a pénzügyi hatalom decentralizációja. Ha a kormány és a nagyvállalatok közrejátszanak, akkor általában azt tesznek, amit csak akarnak.”
Song szerint a kriptóval az egyének felülkerekedhetnek a vállalatokon és kormányokon, mivel ez egy decentralizált eszköz.

„Ha már a kormányzásról beszélünk, valamint azokról esetekről, amikor magánszemélyek lenyomták az óriáscégeket, vállalatokat és pénzes embereket… úgy tűnik, hogy a bitcoin az ellenállás valutája. A bitcoin lehet az a valuta, amely egyesíti ezeket a nemzetközi mozgalmakat.”

A fejlesztő később felhívta a figyelmet a párizsi sárgamellényes tüntetőkre, akik még nem jöttek rá, hogy a kriptopénzek milyen nagy segítségre lehetnek abban, hogy megdöntsék a korrupt kormányokat, vállalatokat és bankokat, akik ellen tüntetnek.
Song szerint „még sokan nem tudatosították: a pénzügyi hatalom mozgatja a világot. Azok irányítanak mindent, akik a tárcákat is irányítják.”
Emellett Song szerint, ha a sárgamellényesek valódi változást akarnak, akkor decentralizálniuk kell az elavult pénzügyi rendszerüket.

„Ezek a mozgalmak mind azok ellen irányulnak, akik irányítanak. Azonban inkább vissza kellene szerezniük saját erejüket, a decentralizáció erejét. Ez a bitcoinnal kezdődik.”

Ahelyett, hogy az utcán tüntetnének, ahol sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy megsebesülnek vagy akár meghalnak, a társalapító szerint a Gilets jaunesnak inkább a színfalak mögött kellene tevékenykednie, hogy mindenkit felszabadítsanak a nagy bankok és kormányok rabláncaiból. Ez egy sokkal békésebb forradalom, amely igenis lehetséges a bitcoinnal.

Ne akadjunk fenn az árfolyamon

Amikor a medve piacról kérdezték, Song azt felelte, hogy a fejlesztők jobban teszik, ha nem is foglalkoznak ezzel. Szerinte „a bitcoin egy Cypherpunk-eszmény, szóval nem érdemes a pillanatnyi értékével foglalkozni. Az ezen dolgozó emberek hosszú távban gondolkodnak.”

Olvastad már? Jelenleg Afrikában a legnépszerűbb a bitcoin

Forrás: cryptodaily.co.uk

Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyjátok ki a többi hírt, és iratkozzatok fel hírlevelünkre. Ne felejtsétek el nyomon követni oldalunkat a Facebookon .
Legyen szép napotok! 🙂

Legfrissebb bejegyzéseink

A Base blokklánc éppen frissítésre készült, de helyette a leállás jött

A kriptóban kevés dolog izzaszt meg jobban egy fejlesztőcsapatot, mint amikor a hálózat hirtelen, látszólag minden ok nélkül megáll, és nem jönnek az új blokkok....

MiCA sokk: mégis leáll a Binance az európai felhasználók számára

A világ legnagyobb kriptotőzsdéje, a Binance az elmúlt napokban kénytelen volt szembesülni azzal, hogy az Európai Unió MiCA-szabályozása nemcsak a kis halakat szűri ki, hanem...

54 alkalmazottat küldött el az Ethereum Foundation, bajban van a projekt?

A kriptóban mindig is megvolt az az illúzió, hogy a legnagyobb ökoszisztémák, mint az Ethereum, központjaiban végtelen pénz van, és ezek az alapítványok sosem szorulnak...

Kriptós GTA 6 csalás terjed a gamerek között

A legprofibb csalók pontosan tudják, hogy az embereket már nehéz a klasszikus sémákkal behúzni. Ehelyett fognak egy olyan témát, ami körül globális hisztéria van, és...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.