Egy bitcoinúttörő szerint 250.000 dolláron lehet a bitcoin

Mark Jeffrey, a 2013-ban megjelent „Bitcoin Explained Simply” könyv írója. Még mindig bizakodik a bitcoin jövőjével kapcsolatban, a jelenlegi hangulat ellenére.

Olvastad már? Talán idén indulhat a Bakkt

A dotkomlufihoz hasonlítja a jelenlegi eseményeket és szerinte a jövőben akár 250.000 dollárig is mehet a bitcoin árfolyama.

A koinok háborúja

Jelenleg kriptotél uralkodik, amelyet koinjainkat őrizve próbálunk átvészelni, de Mark Jeffrey szerint nincs ebben semmi meglepő. A korai bitcoinhírnök a „The Next Billion Seconds” podcastban szerepelt.

„Szerintem a jelenlegi események nagyban hasonlítanak a ’90-es évek végén, 2000-es évek elején lejátszódó dotkomlufira”

2017 vége valójában nagyban hasonlított a dotkomlufi korai időszakára. Lelkes befektetők, akik nem szeretnének kimaradni a buliból, jelzálogokat vettek fel otthonukra, csak azért, hogy pénzt szórjanak az ismeretlenre.
És amikor kiderült, hogy semmi másba nem rakták a pénzüket, mint ígéretekbe és ötletekbe, bepánikoltak.

A piac visszavág

De Jeffrey szerint gyorsan megváltozhat a helyzet a kriptopénzek körében:

„A dotkomlufi alatt nagyjából 5 évente váltották egymást az árrobbanások és összeomlások. A kriptovilágban ez nagyjából másfél év. Egyszerűen felgyorsulva működik.”

Immár több mint egy éve vagyunk a kriptotélben és megnyugvást jelentene, ha az véget érne hat hónapon belül. Jeffrey már nem mert konkrét jóslatokat tenni arról, mi várható a közeljövőben, de biztos abban, hogy a jelenlegi „haldokló” kor lassan véget ér.
A történet viszont itt még nem ér véget. Ez csak a közepe, a második felvonás. A harmadik rész, a Jedi visszatér még nem érkezett meg.

A bitcoin visszatér

Jelenleg a „Birodalom Visszavág” végénél járhatunk, a bitcoin elvesztette kezét és az ethereumot szénbe fagyasztották. És eközben több ezer gyalogost is lemészároltak.
Ennek ellenére az Amazon és a Google is főnixszerűen támadt fel a dotkomlufi hamvaiból és nőtte ki magát óriássá. Akkoriban még a Facebook sem létezett, de úgy tűnik tanult a dotkom fuli leckéiből.

A tokenek amelyek igazi értékkel rendelkeznek, szárnyra kapnak majd, és ki tudja, hogy mi lesz a kriptopénzek Facebookja. Jeffrey szerint „ez mind be fog következni”, és eléggé biztos a 250.000 dolláros becslésében.
Mindenre fény derül majd, amikor megjelennek az Evokok.
Forrás: bitcoinist.com

Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyd ki a többi hírt, és iratkozz fel hírlevelünkre. Ne felejtsd el nyomon követni oldalunkat a Facebookon az Instagramon és a Telegramon. Legyen szép napod!

Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.