Csoportos listázás az OpenSea piacterén

A vállalat közölte, hogy a felhasználók mostantól akár 30 tételt is listázhatnak és vásárolhatnak egy tranzakción belül.

Az OpenSea október 5-én egy sor tweeten jelentette be, hogy a platform hivatalosan is lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy egyetlen tranzakcióban akár 30 NFT-t listázzanak vagy vásároljanak.

Tömeges vásárlás esetén egyetlen tranzakcióban akár 30 darab, viszont kizárólag ugyanazon a blokkláncon létező tokent tegyenek a kosarukba, mielőtt véglegesítenék a vásárlást.

Ezzel csökkenthetők a gázdíjakkal járó költségek, és lehetővé válik, hogy a folyamat kényelmesebb és ésszerűsített legyen.

„Az összegyűjtött tételek lapon a tömeges listázáshoz a ‘+’ szimbólumra kattintva juthatunk hozzá, amikor a tárgykártya fölé mozgatjuk a kurzort, vagy a ‘További lehetőségek’ legördülő menüpontban az ‘Eladásra listázni’ gombra kattintva. Ekkor akár 30 tárgyat is kiválaszthatsz, amelyeket egyszerre listázhatsz.”

Szeptemberben az OpenSea egy új, magával ragadó kezdeményezést indított, amely lehetővé teszi az alkotók számára, hogy NFT kollekcióikat saját testreszabható és dedikált oldalakon indítsák el, remélve, hogy ez nagyobb láthatóságot és felfedezhetőséget tesz lehetővé a piactér új főoldalán.

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!

Ugyanebben a hónapban a Warner Music Group (WMG) globális zenei és szórakoztatóipari vállalat bejelentette, hogy partnerséget kötött az NFT piactérrel, hogy platformot biztosítson a kiválasztott zenei előadóknak. A céljuk az, hogy felépítsék és kiterjesszék zenei rajongótáborukat a Web3 közösségen belül is.

A platformot érintő újítások egy olyan időszakban történtek, amikor az OpenSea forgalma drasztikusan visszaesett. A napi és havi tranzakciók száma masszívan csökkent az utóbbi időben.

A piactér a május 1-jei 405,75 millió dolláros volumenről augusztus 28-ra nagyot esett, és mindössze 5 millió dollár értékű NFT tranzakciót dolgozott fel.


Olvastad már? Ethereum – Merre tovább?

Forrás: cointelegraph.com

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.

Legfrissebb bejegyzéseink

Fájdalmas rekordot hozott az idei második negyedév, sosem volt még ennyi hackertámadás a kriptóban

Amikor a kriptó biztonságáról beszélünk, általában mindenkinek a nagy, többmilliárdos botrányok jutnak eszébe, mint a régi Mt. Gox, vagy az FTX összeomlása. Akkor hetekig csak...

Az Exodus saját részvény-szolgáltatást indít

Ha megkérdeztél egy kriptóst tíz évvel ezelőtt, mire való egy tárca, a válasz egyszerű volt. A seed tárolására, meg arra, hogy ne a tőzsdén porosodjon...

Választás elé került a Wall Street: bitcoin vagy AI?

Tavaly mindenki azt hitte, hogy a tech és a kriptó kéz a kézben fog menetelni felfelé. A narratíva az volt, hogy aki szereti a jövőt,...

Átverés: kamu nyereményekkel fűthették a Polymarket-őrületet

Amikor a Polymarket tavaly berobbant a köztudatba, mindenki ugyanazt ismételgette: "Végre itt egy platform, ami nem hazudik. Minden fogadás, minden dollár ott van a blokkláncon,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.