Alig hogy elindult, máris mindenki ebbe az NFT-alapba tolja a pénzt

Még csak most indult el a Curated NFT-befektetési alap, de máris a kripto- és Web3-tér legnagyobb neveit vonultatja fel.
A hagyományos pénzügyi világ már éppen kezdett hozzászokni a „kriptoalap” gondolatához, erre már a JPEG-k millió dolláros alapjaival kell ismét megküzdenie.
A legújabb a Curated, egy 30 millió dolláros alap, amely kizárólag NFT-kbe kíván befektetni, és amely mögött a kripto- és Web3-terület legnagyobb nevei állnak.

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!

Az NFT-k egyedi tokenek

A Curated társalapítói Todd Goldberg, és Andrew Jiang tegnap jelentették be az alap elindítását a Twitteren.
A Curated fiók Twitter-szála szerint az alapot a hosszú távú kilátásokkal rendelkező gyűjtőknek szánják.
„Úgy gondoljuk, hogy még nagyon korán vagyunk!” írta a Curated. „Türelmesen kivárjuk a megfelelő pillanatokat a vásárláshoz, és azt tervezzük, hogy a legtöbb eszközt hosszú távon – 5-10 évig vagy tovább – tartjuk.”


„A kulturálisan és történelmileg jelentős eszközök vezető gyűjtőjévé szeretnénk válni” – mondta Goldberg a Decryptnek a Twitteren.

„A puszta gyűjtésen kívül a Curated hasznos lesz az alkotók és az építők számára egyaránt” – tette hozzá.
Goldberg szerint más projektek, amelyekhez a Curated hozzá kíván járulni, többek között nyílt forráskódú eszközök építése, valamint az alkotók segítése az indítási stratégiával és az intelligens szerződésekkel kapcsolatban.
A Curated szerint a 30 millió dollárt főként építőktől, alkotóktól és a kriptoközösség befektetőitől gyűjtötték össze, hogy úgynevezett blue-chip NFT-ket (azaz nagy értékűeket) gyűjtsenek „nagy potenciállal rendelkező” alkotóktól és gyűjtőktől.
Az a16z mellett a Curatedben részt vevő VC-k között megtaláljuk az Electric Capitalt, a Pantera és a Lattice Capitalt képviselőit is.

Az új alapban résztvevő „építők és alkotók” között a Curated felsorolja Shiva Rajaramant, a vezető Ethereum NFT piactér, az OpenSea termékmenedzserét, valamint a Solana legnagyobb piacterének, a Magic Edennek a képviselőit: Jack Lu és Zedd Yin társalapítókat.

Olvastad már? Nem jött össze a hálózati frissítés a Polygonon

Forrás: decrypt.co

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!


Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.