A tőzsdei összeomlás a bitcoin felé tereli a befektetőket?

Ran NeuNer, a CNBC kriptokereskedőinek házigazdája úgy gondolja, hogy a részvénypiac bedőlése megnöveli majd a bitcoin, ether és más altcoinok kereskedési volumenét.

Olvastad már? A rövid távon gondolkozó befektetők kerüljék a kriptót

Azon a véleményen van, hogy a részvényválság arra ösztönzi majd az alapkezelőket, hogy a bitcoinra irányítsák a figyelmüket. Ezt egyébként a karácsonyi szezon hatalmas, 20 milliárd dolláros volumene is bizonyítja.

Ran NeuNer Twitteren osztotta meg nézeteit:

„A részvénypiac korrekciója jól jön majd a BTC-nek. Egy ponton az alapkezelők a részvényeken, kötvényeken, illetve az aranyon túli világot is felfedezik majd. A jelenlegi masszív korrekciót elnézve, a BTC olcsó és vonzó lehet számukra.

Tokenlistázások

A változás szelét a váltók is megérezték, így igyekeznek minél több kriptopénzt kereskedhetővé tenni. Az XRP-t nemrég alapeszközként listázta a Binance, illetve két másik kriptováltó: az ausztrál BTCEXA és az indiai COINDCX. Mindkét platform bejelentette, hogy szeretnék megnövelni az XRP-t is tartalmazó kereskedőpárok számát.

Hivatalos bejelentésében a BTCEXA azt írta:

„Örömünkre szolgál, hogy bejelenthetjük, miszerint a BTCEXÁ-n alap kereskedőpárként listáztuk az XRP-t. A jelenleg elérhető párok az XLM/XRP, valamint az ADA/XRP.”

A CoinDCX szintén:

„Örömmel jelentjük, hogy mától új XRP piacot nyitottunk!”

Black Friday-ra felkészülni

Mintha csak valamelyik nagy amerikai áruház készülődne Black Friday-ra, valami hasonló zajlik most a kriptopénzek esetében is. Az Ethereum mainnetjén, a Raiden Networkön nemrég telepítették az Alpha megoldást, hogy növeljék a skálázhatóságot és a biztonságot.

„A Red Eyes-t, azaz a Raiden Network első verzióját sikeresen telepítettük az Ethereum mainnetjén.A kiadással az az elsődleges célunk, hogy az okosszerződéseket és az alapvető protokollt is komoly teszteknek vethessük alá a mainneten. Hogy ezt biztosítsuk, közösségi bug kereső programot indítottunk. Erről itt tudhatsz meg többet.”

Az EOS mostantól elérhető a Travalán is, egy olyan platformon, amelyen keresztül több mint félmillió hotelt foglalhatnak le a felhasználók, bitcoin, XRP, ether vagy litecoin segítségével. Az Ellipal tárca már támogatja a Stellart – ezt a tárcát egyébként okostelefonok számára hozták létre.

Mindössze hat hónappal azután, hogy a TRON elvált az Ethereum hálózatától, hatalmas sikereket aratott. Mostanra már méltó ellenfele lett a harmadik legnagyobb kriptopénznek. Több mint egymillió felhasználójával szeretnének a decentralizált alkalmazásfejlesztés vezető ökoszisztémájává válni.

Forrás: btcnn.com

Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyd ki a többi hírt, és iratkozz fel hírlevelünkre. Ne felejtsd el nyomon követni oldalunkat a Facebookon és az Instagramon. Legyen szép napod!

4 HOZZÁSZÓLÁS

Hozzászólások lezárva.

Legfrissebb bejegyzéseink

54 alkalmazottat küldött el az Ethereum Foundation, bajban van a projekt?

A kriptóban mindig is megvolt az az illúzió, hogy a legnagyobb ökoszisztémák, mint az Ethereum, központjaiban végtelen pénz van, és ezek az alapítványok sosem szorulnak...

Kriptós GTA 6 csalás terjed a gamerek között

A legprofibb csalók pontosan tudják, hogy az embereket már nehéz a klasszikus sémákkal behúzni. Ehelyett fognak egy olyan témát, ami körül globális hisztéria van, és...

Saját predikciós piacot indít a Meta, Zuckerberg már nem csak a feedet akarja uralni

A Polymarket meg a Kalshi akkora figyelmet (és pénzt) kezdett el mozgatni az utóbbi időben, amit már a Szilikon-völgy sem tudott figyelmen kívül hagyni. Most...

A Standard Chartered 3500 dolláros Aave árfolyamot vár

A kriptós jóslás világában általában a két véglet uralkodik. Ha egy nagyobb nevű szereplő belép ide, akkor vagy biztonsági játékot játszanak a Bitcoinnal, vagy mondanak...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.