A shiba inu mostantól elfogadott fizetőeszköz egy párizsi bisztróban

Az étterem hirtelen megugró forgalomról számolt be, miután fizetési módként bevezették a SHIB-et.
A Le Bistrot d’Eleonore et Maxence, egy étterem a franciaországi Párizsban csatlakozik a Shiba Inu (SHIBIB) fizetési módként történő bevezetését vállaló mainstream vállalkozások egyre növekvő listájához.

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!


Az információ egy helyi lakos és kriptobefektető, Natheno Davy által megosztott videóból látott napvilágot, amelyen látható, hogy az étterem főbejáratán két új „Shiba Inut elfogadunk” matrica látható közvetlenül a többi hagyományos fizetési lehetőség felett.


A Cointelegraph-nak nyilatkozva Davy elmondta, hogy a videó felvétele előtt felkereste az étterem egyik alkalmazottját, hogy megerősítse a SHIB fizetési módként való felvételét:

„Pontosan abban a pillanatban egy négyfős férficsoport Shiba Inuval fizette ki az ebédszámlát. Varázslatos volt!”

Davy később barátaival újra meglátogatta az éttermet, és egy 250 eurós (kb. 290 dollár) svédasztalos rendelését is SHIB-bel fizette.

Ahogy a videó vírusként terjedt a közösségimédia-platformokon, az étterem megerősítette a hirtelen megugró forgalmat, megköszönve Davy munkáját.

„Az étterem mostanra a legjobb lett a környéken. A helyiek arra számítanak, hogy az éttermek egy hullámban kezdik el elfogadni a kriptovalutákat fizetési módként”.

Mint tapasztalt befektető, Davy elárulta, hogy a Shiba Inu volt a legjobb befektetése egész karrierje során. „Imádom a kriptopénzeket, különösen a SHIB-et. A kriptónak megvan az ereje, hogy mindent megváltoztasson”.
A Shiba Inu mainstream elfogadottsága a folyamatos bikafutás közvetlen eredménye, amely továbbra is vonzza az új befektetők támogatását.
A cikk írásakor a SHIB megelőzte a Dogecoint (DOGE), és a kilencedik legnagyobb coin volt a piaci kapitalizáció tekintetében.

Egy alkalmi kriptobefektető korábban 94.278.239,8%-os nyereséget realizált egy 3400 dolláros Shiba Inu befektetésből.
Ahogy arról a Kriptoworld is beszámolt, egy névtelen személy 2020 augusztusa óta 44 alkalommal vásárolt SHIB-et, és közben 70.200.003.107.594 SHIB-et halmozott fel, ami most 5,63 milliárd dollárt ér.
Ugyanakkor a SHIB bikafutás negatívan hatott a Dogecoin árfolyamára.

Olvastad már? 300 millió dollárt céloz meg a Winklevossék által támogatott kriptoalap

Forrás: cointelegraph.com

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!


Legfrissebb bejegyzéseink

Fájdalmas rekordot hozott az idei második negyedév, sosem volt még ennyi hackertámadás a kriptóban

Amikor a kriptó biztonságáról beszélünk, általában mindenkinek a nagy, többmilliárdos botrányok jutnak eszébe, mint a régi Mt. Gox, vagy az FTX összeomlása. Akkor hetekig csak...

Az Exodus saját részvény-szolgáltatást indít

Ha megkérdeztél egy kriptóst tíz évvel ezelőtt, mire való egy tárca, a válasz egyszerű volt. A seed tárolására, meg arra, hogy ne a tőzsdén porosodjon...

Választás elé került a Wall Street: bitcoin vagy AI?

Tavaly mindenki azt hitte, hogy a tech és a kriptó kéz a kézben fog menetelni felfelé. A narratíva az volt, hogy aki szereti a jövőt,...

Átverés: kamu nyereményekkel fűthették a Polymarket-őrületet

Amikor a Polymarket tavaly berobbant a köztudatba, mindenki ugyanazt ismételgette: "Végre itt egy platform, ami nem hazudik. Minden fogadás, minden dollár ott van a blokkláncon,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.