A MetaMask napi 200.000 dollárt keres az Ethereum-tokenek cseréin

A MetaMask napi bevétele 200.000 dollárra nőtt, az alkalmazás tavaly októberi frissítése óta.

A Dune Analytics kriptoelemző platform szerint január közepe óta a MetaMask-pénztárcán belüli ethereum tokencsere szolgáltatás napi 170.000 és 440.000 dollár közötti bevételt termel az alkalmazás fejlesztőinek.

A MetaMask pénztárcát 2016-ban indította el az Ethereum-fókuszú ConsenSys fejlesztőstúdió (mely a független szerkesztőségű Decryptet is finanszírozza.)
Az alkalmazás lehetővé teszi, hogy felhasználói internetes böngészőjükön vagy okostelefonjukon keresztül lépjenek kapcsolatba decentralizált alkalmazásokkal.
A tokencsere-szolgáltatás tavaly októberben került be a pénztárcába.


A szolgáltatás lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy Ethereum-alapú tokenjeiket valós idejű árfolyamon cseréljék közvetlenül a pénztárcájukban. Alapvetően a MetaMask egy „láthatatlan” decentralizált platformként működik.
A tokencserék támogatása érdekében a MetaMask integrálta a legnagyobb elérhető tokenkészleteket.
Ezek a Uniswap, AirSwap, 0x API, 1inch.exchange, Paraswap, Totle és a dex.ag. Minden ilyen módon végrehajtott csere esetén a MetaMask ügyletenként 0,875%-os díjat számít fel.
A diagram szerint csak január 24-én körülbelül 440.000 dollárnyi díjat keresett a MetaMask, mivel az aznapi cserék teljes volumene nagyjából 50 millió dollár volt.

Azóta a felhasználók napi szinten 22 és 30 millió dollárnak megfelelő Ethereum-alapú tokent cseréltek, melyek eredményeként a MetaMask naponta 192.000 és 262.000 dollár között keresett.
A MetaMask cseredíjakból származó bevételei január közepe óta folyamatosan növekednek.
Ez részben a kriptopiacon zajló árfolyam-emelkedésnek tudható be, mivel a tokenek ára és ezáltal a cseredíjak dollárértéke is növekszik – hacsak a MetaMask ki nem szállt azóta.

Olvastad már? Mi az az Ethereum?

Forrás: decrypt.co

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.

Legfrissebb bejegyzéseink

Az USA politikusai 2030-ig parkolópályára tehetik a CBDC-t

Amikor pár éve mindenki arról beszélt, hogy az amerikai jegybank, a Federal Reserve hamarosan saját, központi digitális pénzt bocsát ki, a kriptósok és az adatvédők...

A Cardano megint bizonyítani akar, elindult a Leios teszthálózat

A kriptóban kevés projekt kap annyi kritikát a sebessége (pontosabban a lassúsága) miatt, mint a Cardano. A közösség és a piac évek óta azt várja,...

Fájdalmas rekordot hozott az idei második negyedév, sosem volt még ennyi hackertámadás a kriptóban

Amikor a kriptó biztonságáról beszélünk, általában mindenkinek a nagy, többmilliárdos botrányok jutnak eszébe, mint a régi Mt. Gox, vagy az FTX összeomlása. Akkor hetekig csak...

Az Exodus saját részvény-szolgáltatást indít

Ha megkérdeztél egy kriptóst tíz évvel ezelőtt, mire való egy tárca, a válasz egyszerű volt. A seed tárolására, meg arra, hogy ne a tőzsdén porosodjon...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.