A Los Angeles Dodgers kriptoalapú tokeneket bocsátana ki

Amerika egyik legismertebb profi baseball csapata, a Los Angeles Dodgers, sajtóközleményben jelentette be, hogy a hónap végén kriptoalapú tokeneket (zsetonokat) bocsátanak majd ki, amelyek egyes játékosokhoz köthetőek.

A nyilatkozatban azt ígérik, hogy a szurkolók által gyűjthető, egy-egy játékost képviselő zsetonok ethereumra lesznek alakíthatóak a szeptember 21-i San Diego Padres elleni mérkőzés során.

Így a szurkolók az úgynevezett „Digital Bobblehead Night” során letölthetnek majd egyes tokeneket, olyan nem mindennapi játékosok zsetonjaival együtt, mint Clayton Kershaw. Justin Turner, és Kenley Jansen.

A mérkőzésre jegyet váltó első 40000 szurkoló kap majd egy kártyát, egy egyedi feloldókóddal, amelynek feloldásával a nyeremény összege ethereum pénztárcába utalható. A kripto alapú zsetonok kiosztása véletlenszerű, nagyjából egyenlő arányú lesz a különböző játékosokat képviselő tokenekével.

„Az első gyűjthető kripto-alapú zseton kibocsátásával, és rajongótáborunk segítségével szeretnénk felfedezni ezt az érdekes új piaci lehetőséget, és új kort nyitni a digitális gyűjtéssel és kedvezményekkel a középpontban.” – nyilatkozta Lon Rosen, a Dodgers alelnöke.

Nyár elején a Sacramento Kings kosárlabdacsapat a MiningStoreal együttműködve telepített ethereum bányászatra alkalmas hardvereket egy fedett arénájukba, majd a bányászatból befolyt összeget egy ösztöndíjprogramnak ajánlották fel.

Június elején pedig a Binance, a világ legnagyobb kriptovaluta kereskedési platformja hozta nyilvánosságra a blokklánc alapú e-sport, és sport fogadó platformját, a chiliZ-t amellyel szeretnék a modern, és hagyományos sportágazatok fejlődését és fennmaradását biztosítani egy „rajongóközpontú token ökoszisztémával”.

Forrás: cointelegraph.com

Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyd ki a többi hírt, és iratkozz fel hírlevelünkre. Ne felejtsd el nyomon követni oldalunkat a Facebookon az Instagramon és a Twitteren. Legyen szép napod! 🙂

Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.