A Los Angeles Dodgers kriptoalapú tokeneket bocsátana ki

Amerika egyik legismertebb profi baseball csapata, a Los Angeles Dodgers, sajtóközleményben jelentette be, hogy a hónap végén kriptoalapú tokeneket (zsetonokat) bocsátanak majd ki, amelyek egyes játékosokhoz köthetőek.

A nyilatkozatban azt ígérik, hogy a szurkolók által gyűjthető, egy-egy játékost képviselő zsetonok ethereumra lesznek alakíthatóak a szeptember 21-i San Diego Padres elleni mérkőzés során.

Így a szurkolók az úgynevezett „Digital Bobblehead Night” során letölthetnek majd egyes tokeneket, olyan nem mindennapi játékosok zsetonjaival együtt, mint Clayton Kershaw. Justin Turner, és Kenley Jansen.

A mérkőzésre jegyet váltó első 40000 szurkoló kap majd egy kártyát, egy egyedi feloldókóddal, amelynek feloldásával a nyeremény összege ethereum pénztárcába utalható. A kripto alapú zsetonok kiosztása véletlenszerű, nagyjából egyenlő arányú lesz a különböző játékosokat képviselő tokenekével.

„Az első gyűjthető kripto-alapú zseton kibocsátásával, és rajongótáborunk segítségével szeretnénk felfedezni ezt az érdekes új piaci lehetőséget, és új kort nyitni a digitális gyűjtéssel és kedvezményekkel a középpontban.” – nyilatkozta Lon Rosen, a Dodgers alelnöke.

Nyár elején a Sacramento Kings kosárlabdacsapat a MiningStoreal együttműködve telepített ethereum bányászatra alkalmas hardvereket egy fedett arénájukba, majd a bányászatból befolyt összeget egy ösztöndíjprogramnak ajánlották fel.

Június elején pedig a Binance, a világ legnagyobb kriptovaluta kereskedési platformja hozta nyilvánosságra a blokklánc alapú e-sport, és sport fogadó platformját, a chiliZ-t amellyel szeretnék a modern, és hagyományos sportágazatok fejlődését és fennmaradását biztosítani egy „rajongóközpontú token ökoszisztémával”.

Forrás: cointelegraph.com

Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyd ki a többi hírt, és iratkozz fel hírlevelünkre. Ne felejtsd el nyomon követni oldalunkat a Facebookon az Instagramon és a Twitteren. Legyen szép napod! 🙂

Legfrissebb bejegyzéseink

Átverés: kamu nyereményekkel fűthették a Polymarket-őrületet

Amikor a Polymarket tavaly berobbant a köztudatba, mindenki ugyanazt ismételgette: "Végre itt egy platform, ami nem hazudik. Minden fogadás, minden dollár ott van a blokkláncon,...

Anime lányokkal jött a csali, a végén meg a kriptót vitte el a malware

Ha a kriptós csalásokról van szó, a legtöbben valami borzasztóan komplikált adathalász emailre, egy feltört Twitter-fiókra, vagy egy hamis weboldalra gondolnak. Olyan helyekre, ahol a...

A Franklin Templeton új DRIP ETF-je Bitcoint vesz a részvényosztalékból

A hagyományos pénzügyi világban kevés unalmasabb dolog van a DRIP stratégiánál. A Dividend Reinvestment Plan, vagyis az osztalékok automatikus visszaforgatása évtizedek óta arról szól, hogy...

Az AI-nak csak annyira megy a kriptokereskedés, mint az embernek, aki az utasításokat adja neki

Ha megnyitod az X-et vagy a YouTube-ot, valószínűleg öt percen belül találsz egy videót, ami azt ígéri: "Csak kapcsold rá az AI-t a Binance fiókodra,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.