A Bitrue 50 millió dolláros kriptobefektetési alapot indít

A kriptotőzsde olyan blokkláncstartupokat tervez támogatni, amelyek a feltörekvő technológia fejlesztésén és bővítésén dolgoznak.
A Bitrue kriptotőzsde 50 millió dolláros befektetési alapot jelentett be, amely a kriptovaluta és a blokkláncstartup vállalkozások támogatására irányul.

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!


Egy friss bejelentés szerint a befektetési alap olyan felhasználási esetekkel foglalkozó kriptoprojekteket fog megcélozni, amelyek elősegíthetik a kialakuló blokklánc-ökoszisztéma fejlődését.
Az 50 millió dolláros összeg 70%-át tetherben, míg a fennmaradó 30%-át saját tokenjével, a Bitrue Coinnal (BTR) tervezi finanszírozni.
A CoinGecko adatai szerint a BTR-t 0,20 dolláron kereskedik, és közel 578%-ot emelkedett az elmúlt évben.
A Bitrue befektetését elnyerni kívánó projektek közvetlenül fordulhatnak a vállalathoz. A bejelentés részeként a cég azt is elárulta, hogy keresi potenciális kedvezményezetteket más kriptopiaci szereplőkkel együtt.
Adam O’Neill, a Bitrue marketingigazgatója a méltó projektek meghatározására vonatkozó kiválasztási tervvel kapcsolatban elmondta:

„Gondosan fogjuk kiválasztani azokat a projekteket, amelyek szerintünk sikeresek lesznek, vagy valamilyen jelentős értékkel bírnak. Így reméljük, hogy több vállalkozó lesz képes megváltoztatni a világot a blokklánc-technológiával.”

A CoinMarketCap adatai szerint, a 2018-ban indult Bitrue jelenleg a 72. helyen áll a kriptotőzsdék listáján a 24 órás kereskedési volumen alapján.
Ahogy arról a Cointelegraph korábban beszámolt, Bitrue még 2020 augusztusában csatlakozott az OKEx-hez, ezzel az első platformok között volt, amelyek hibrid kriptotőzsdei szolgáltatásokat kínáltak – mind centralizált, mind decentralizált pénzügyi lehetőségekkel.

A jelenlegi fokozott intézményi befektetések miatt, a tőzsdék gyakran támogatják az új kriptovaluta-vállalkozások elindítását.
Több nagy platform, például a Coinbase és a Binance is rendelkezik befektetési programokkal, amelyek rendszeresen biztosítanak tőkét a feltörekvő startupok számára a blokklánctérben.

Olvastad már?  Tom Brady is vett bitcoint?

Forrás: cointelegraph.com

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!


Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.