A Bebo korábbi ügyvezetője nagyban fogadott a bitcoinra

Shaan Puri, az azóta már megszűnt Bebo közösségi oldal 2017 és ’19 közötti vezetője Twitteren osztotta meg, hogy a vagyona 25%-át bitcoinba fektette.
Az intézményi beszállást és a BTC legutóbbi raliját említette meg, mint fő érvet, amely meggyőzte a befektetésről.

„Úgy gondolom, most ritka lehetőség van előttünk, szembemehetünk az intézményi pénzek áradatával, amely a következő két évben meg fog érkezni. Az emberek ráadásul azt hiszik, ez a 20k olyan, mint az előző 20k. Pedig egyáltalán nem!”

A sajtóban már többször megjelent, hogy az idei évben határozottan megnövekedett az intézmények érdeklődése.

Az olyan kriptotámogató alapok, mint a Grayscale, hatalmas növekedést tapasztaltak az elmúlt fél évben.
A JP Morgan szakértői egyenesen úgy fogalmaztak, hogy köszönhetően az intézményi vásárlásoknak, a bitcoin végre elkezdte meghódítani az arany területét, a folamat pedig nem fog megállni.


Shaan Puri 2017-ben került a Bebo vezetői székébe, évekkel azután, hogy 2013-ban a vállalkozás csődbe ment. A Bebo 2008-ban került az AOL tulajdonába, 850 millió dolláros áron, de alig két évvel később eladták a Criterion Capital-nak, 25 millióért.
2013-ban pedig csődöt jelentett a cég, az eredeti alapítói pedig visszavásárolták, 1 millió dollárért, és újraindítást terveztek.
Ez lett kiszervezve a Monkey Inferno fejlesztőcsapatához, amelyet Shaan vezetett akkoriban. 2014-ben adták ki a Blab videócsevegő appot, amely semmiféle jelentős áttörést nem ért el azóta sem.

Shaan Puri 2017-ben lett a cég ügyvezetője, 2019-ben pedig ismét tulajdonosváltás történt. A Twitch vásárolta meg 25 millióért, hogy egy kis vérfrissítést hozzon a streaming-szolgáltatásába, főleg az e-sport területén. Azóta Shaan termékfejlesztési igazgató a Twitchnél.
Néhányan a közösségből úgy kommentálták, hogy kicsit későn száll be a BTC-bizniszbe, de a saját elmondása szerint a potenciális 10x tökéletesen megfelel neki, még ha amúgy nem is lehet tudni, hogy emelkedni, vagy esni fog-e az árfolyam.

Olvastad már? Újabb kriptoszabályozásokról érkeznek hírek Franciaországból

Forrás: decrypt.co
Kiemelt kép: Antana

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.

 

Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.