68 millió dolláros bitcoin-kiáramlása mellett csökken a bitcoin ára

A HaoBTC és a Poolin több mint 7 000 bitcoint helyezett át, mindeközben, elhalványulnak a bullish tendenciák és a bitcoin 9 300 dollárra esik vissza.
A bitcoinbányászok ismét megkezdhették az érmék értékesítését, ugyanis az adatok szerint két bányakop több mint 7 000 bitcoint bocsáthat ki csupán egy nap alatt.
A blokklánc-megfigyelő CryptoQuanttól származó adatok órákkal azelőtt érkeztek meg, hogy a bitcoin június 24-én hirtelen 9 500 dollárra esett vissza.

A Poolin majdnem új rekordot döntött

A reflektorfényben lévő bányász poolok a HaoBTC és a Poolin – ez utóbbi pedig minden idők második legnagyobb napi kiáramlását jegyezhette be. A két bányakop összesen 7 153 bitcoint (68,1 millió dollárt) evidált.
Bár hasonló növekedések nem történtek az árfolyam-egyenlegek terén, az érmék továbbra is eladhatók olyan alternatív módszerek segítségével, mint például a tőzsdén kívüli kereskedés – ez egy nagyon elterjedt módszer, ami a HaoBTC-t és a Poolint illeti.
A Cointelegraph jelentései szerint a bányászkiáramlások valójában csökkentek egy májusi emelkedés óta, melyet a blokkjutalmak felére csökkenése okozott.
Ebben az időben a bányászok épphogy csak annyit adtak el, mint amennyit megkerestek, ezzel a tendenciával azonban később felhagytak, hogy megtakarítsák jövedelmüket.
A Twitteren többen megjegyezték, hogy a bányászok eladásait a bitcoin árfolyamának csökkenése kísérte, amely az elmúlt 24 órára igaz is lehet. A bitcoin abban az időben körülbelül 1,1%-ot veszített árából.

Nincs több 12 000 dolláros bitcoin?

A jelenlegi helyzet ellentétben áll a keddi bullish optimizmussal. Az elemzők abban reménykedtek, hogy az emelkedés hamarosan bekövetkezhet. Ezt olyan pletykák indították el, melyek szerint a PayPal hamarosan integrálja a kriptovaluták támogatását.
Szilárdan megalapozott elméletnek tűnt az, hogy a 10 000 dollárt átugorva még a 12 000 dollár is lehetséges.
A Cointelegraph Marketshez tartozó Keith Wareing és Michaël van de Poppe izgatottan figyelik az öt számjegyű siker lehetőségét.
A legutóbbi fejleményeket is figyelembe véve a bitcoin azonban továbbra is erős helyzetben van, amely csak akkor lenne veszélyeztetve, ha 9.200 dollár alá csökkenne – mondta korábban van de Poppe.

Olvastad már? Jim Rogers: a bitcoin el fog tűnni, mert nem állnak mögötte fegyverek

Forrás: cointelegraph.com
Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyjátok ki a többi hírt, és iratkozzatok fel hírlevelünkre. Ne felejtsétek el nyomon követni oldalunkat a Facebookon.
Legyen szép napotok! 🙂

Legfrissebb bejegyzéseink

54 alkalmazottat küldött el az Ethereum Foundation, bajban van a projekt?

A kriptóban mindig is megvolt az az illúzió, hogy a legnagyobb ökoszisztémák, mint az Ethereum, központjaiban végtelen pénz van, és ezek az alapítványok sosem szorulnak...

Kriptós GTA 6 csalás terjed a gamerek között

A legprofibb csalók pontosan tudják, hogy az embereket már nehéz a klasszikus sémákkal behúzni. Ehelyett fognak egy olyan témát, ami körül globális hisztéria van, és...

Saját predikciós piacot indít a Meta, Zuckerberg már nem csak a feedet akarja uralni

A Polymarket meg a Kalshi akkora figyelmet (és pénzt) kezdett el mozgatni az utóbbi időben, amit már a Szilikon-völgy sem tudott figyelmen kívül hagyni. Most...

A Standard Chartered 3500 dolláros Aave árfolyamot vár

A kriptós jóslás világában általában a két véglet uralkodik. Ha egy nagyobb nevű szereplő belép ide, akkor vagy biztonsági játékot játszanak a Bitcoinnal, vagy mondanak...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.