33 tokent delistáz a Huobi

A népszerű Huobi tőzsde bejelentette, hogy január 16-án számos tokent vezet ki a platformjáról. Ezután nem lesznek elérhetők a tőzsdén, és kereskedni sem lehet velük.

Az indoklásban a Huobi úgy fogalmazott, hogy a kérdéses kriptoeszközök néhány esetben nem felelnek meg a platform listázási követelményeinek, vagy egyszerűen nincs akkora kereskedési volumen mögöttük, hogy fent maradhassanak a listán.

„A Huobi fenntartja a jogot, hogy bizonyos feltételek esetén felfüggeszthesse a kereskedést, vagy delistázhassa a meghatározott tokeneket a platformjáról. Ezek lehetnek előre meghatározott, mérhető követelmények, az úgynevezett ST figyelmeztetések, más esetben viszont a felfüggesztés oka a napi 50 ezer dollárt el nem érő kereskedési forgalom.”

A tőzsde meg is osztotta, hogy mely tokeneket vezeti ki, ezek az ABT, ATP, APN, AST, DIE, DHT, DFA, EDEN, GEAR, HC, INDI, IOI, INV, IRIS, GCOIN, GOF, KMA, MTA, NAS, OPUL, PEARL, PRIMATE, QASH, SMT, SLC, SKU, SOC, STC, TALK, VALUE, WHALE, WILD és a YAM.

Az ST figyelmeztetések a „series of triggering” kifejezést takarják. Ezek olyan meghatározott események, amelyek bekövetkezte esetén fokozott figyelmet kell fordítani az adott kriptoeszközre.

Az egyik legalapvetőbb ilyen figyelmeztetést akkor jelzi a rendszer, ha a fejlesztőcsapat elmulasztja frissíteni a negyedéves jelentését, vagy a kéthetes jelentést kétszer egymás után is kihagyják, és a 7 napos figyelmeztetési periódus után sem teljesítik.

Csatlakozz Prémium csoportunkhoz, ahol exkluzív tartalmakhoz, elemzésekhez és érdekességekhez nyílik hozzáférésed.

A másik figyelmeztetés akkor lép életbe, ha egy 15 napos egybefüggő időszak alatt sem éri el a napi kereskedési volumen az 50000 dollárnyi értéket.

A tőzsde úgy fogalmazott, hogy az ilyen figyelmeztetéseket nem vehetik félvállról, és minden egyes belső ellenőrzés során, és minden egyes tervezett felülvizsgálat esetén ellenőrzik ezeket a faktorokat.

Emellett azt is mindig monitorozzák, hogy magának a tőzsdének a szabályait nem sérti-e meg valamelyik projekt.

A HC token esetén kifejezetten kiemelte a tőzsde, hogy a delistázás oka a többszörös szabályszegés, amelyhez ráadásul extrém magas kockázat is párosul.

A Huobi a 17. helyen áll a világ kriptotőzsdéinek a rangsorában, a napi kereskedési volumen alapján.

A sajtóban ráadásul nemrégiben arról kezdtek pletykálni, hogy az elbocsátások miatt gondok lehetnek a tőzsdénél.


Olvastad már? Rendellenes állapot uralkodik a CME határidős kriptopiacán

Forrás: cointelegraph.com

Kiemelt kép: Dan Matt

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.

Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.