Tim Draper szerint a bitcoin megváltoztatja majd életünket

Tim Draper, bitcoinrajongó nemrég a CNBC műsorában beszélt arról, hogy a pozitívan hatott a média kriptopénzek iránti figyelme a kriptoközösség számára.
Az elején Tim a kriptopénzek fontosságáról beszélt. Úgy hiszi: „jó dolog, hogy az emberek beszélnek róla és rájönnek, hogy milyen fontos lesz a bitcoin a bolygó számára.”

Szerinte a bitcoin egy sokkal jobb hellyé fogja varázsolni a világot az elkövetkezendő tíz-tizenöt évben.
Draper biztos benne, hogy a bitcoin felbuzdítja az igényeket egy modern és egyhangú üzletvállalásra világszerte.
Megbizonyosodott róla, hogy a blokklánc biztonságos és megbízható tervezése bizalmat ad majd a bitcoinnak.
Szerinte a kormányoknak minél előbb használnia kéne a blokkláncot, hogy nehogy kimaradjanak belőle.
Tim Draper elmondta:

„Szerintem minden kriptopénz egy híd egy bitcoin környezethez.”

Úgy gondolja, hogy a Libra meghallgatásokat indokolatlan mértékekig húzzák. Emiatt úgy tekintenek az emberek az USA-ra, mint egy technológiailag elmaradott nemzet.

Tim szerint azért széles körben elterjedtek a kriptopénzek az olyan országokban, mint Málta és Svájc, mert a szabályozók és a kormányhivatalnokok nem próbálnak az innováció útjába állni.
Tim állította:

„Az innováció elé helyezzük a szabályozásokat, a Facebook még csak bejelentette a Librát. Még ki sem adták, de már rászálltak a törvényhozók.”

Tim szerint a Libra még kezdetleges, de forradalmat hozhat a kriptopénzek számára.
Elmondta:

„Az arany alapú valuták és a papír alapú amerikai dollár mind a alárendelté válik egy olyan valutával szemben ami értéket sugároz, mint a Libra.”


Forrás: coinpedia.org

Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyd ki a többi hírt, és iratkozz fel hírlevelünkre. Ne felejtsd el nyomon követni oldalunkat a Facebookon az Instagramon és a Telegramon.
Legyen szép estétek! 🙂

Legfrissebb bejegyzéseink

Az USA politikusai 2030-ig parkolópályára tehetik a CBDC-t

Amikor pár éve mindenki arról beszélt, hogy az amerikai jegybank, a Federal Reserve hamarosan saját, központi digitális pénzt bocsát ki, a kriptósok és az adatvédők...

A Cardano megint bizonyítani akar, elindult a Leios teszthálózat

A kriptóban kevés projekt kap annyi kritikát a sebessége (pontosabban a lassúsága) miatt, mint a Cardano. A közösség és a piac évek óta azt várja,...

Fájdalmas rekordot hozott az idei második negyedév, sosem volt még ennyi hackertámadás a kriptóban

Amikor a kriptó biztonságáról beszélünk, általában mindenkinek a nagy, többmilliárdos botrányok jutnak eszébe, mint a régi Mt. Gox, vagy az FTX összeomlása. Akkor hetekig csak...

Az Exodus saját részvény-szolgáltatást indít

Ha megkérdeztél egy kriptóst tíz évvel ezelőtt, mire való egy tárca, a válasz egyszerű volt. A seed tárolására, meg arra, hogy ne a tőzsdén porosodjon...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.