Saját tokent indíthat a Samsung?

Saját blokklánchálózatot indíthat a Dél-Koreai elektronikai óriáscég, a Samsung.

Olvastad már? Japán lehet a megoldás a G20 országok kriptoszabályozására

A CoinDesk Korea kedden megírta, hogy egy „Samsung belső ügyeiben jártas személy „azt mondta, hogy a cég blokklánc csapata blokkláncot szeretne indítani az ethereumon.
A munkálatok még „kísérleti stádiumban vannak.”
A forrás szerint:

„Jelenleg egy privát blokkláncban gondolkodunk, de még semmi sem biztos. Lehet, hogy a jövőben publikus lesz vagy a privát és publikus blokklánc elegye.”

Ha kész a fejlesztés, akkor „Samsung Coin” néven indulna a projekt.
Hozzátette:

„A piac arra számít, hogy megjelenik egy Samsung Coin, de még nem vagyunk biztosak a megfelelő irányban.”

Ha publikus blokkláncot indítana a Samsung akkor az ehereumhoz és a bitcoinhoz hasonlóan lekövethető lenne.
A Samsung használhatná a kriptopénzt a Samsung Pay rendszerében, de még ez sem biztos.
A Samsung blokklánc csapata legalább egy éve dolgozik a fejlesztésen, de számos egyéb projektben is részt vesznek.

2 hónapja hatalmas lépést tett a blokklánciparba a Samsung, amikor a Galaxy S10-et egy kriptotárcával és egyéb blokkláncot támogató szolgáltatásokkal indította.
A kriptotárca márciusban lett bemutatva, mely támogatja az ethert és minden ERC20 tokent, a tárca egyes országokban még lehet, hogy nem elérhető.
Az S10 támogatja a decentralizált alkalmazásokat is, mint az Enjin gaming felületet, a Cosmeet, a CryptoKittiest és a CoinDuckot.
Forrás: coindesk.com

Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyd ki a többi hírt, és iratkozz fel hírlevelünkre. Ne felejtsd el nyomon követni oldalunkat a Facebookon az Instagramon és a Telegramon. Legyen szép napod!
Ha tetszenek a posztok és az oldalam, illetve szeretnéd támogatni a munkámat, akkor itt megteheted:
BTC: 37Vhz41ZecsMqmDkCntAmY8JUsu6Jp32DC
LTC: MGfcUc7YSHLbYuoEEaoFvhZBLRW1KuSnRE
ETH: 0x7A653baD688C5c09C2D8A4A1eb39C1505e48CaCd
KÖSZÖNÖM!

Legfrissebb bejegyzéseink

Az USA politikusai 2030-ig parkolópályára tehetik a CBDC-t

Amikor pár éve mindenki arról beszélt, hogy az amerikai jegybank, a Federal Reserve hamarosan saját, központi digitális pénzt bocsát ki, a kriptósok és az adatvédők...

A Cardano megint bizonyítani akar, elindult a Leios teszthálózat

A kriptóban kevés projekt kap annyi kritikát a sebessége (pontosabban a lassúsága) miatt, mint a Cardano. A közösség és a piac évek óta azt várja,...

Fájdalmas rekordot hozott az idei második negyedév, sosem volt még ennyi hackertámadás a kriptóban

Amikor a kriptó biztonságáról beszélünk, általában mindenkinek a nagy, többmilliárdos botrányok jutnak eszébe, mint a régi Mt. Gox, vagy az FTX összeomlása. Akkor hetekig csak...

Az Exodus saját részvény-szolgáltatást indít

Ha megkérdeztél egy kriptóst tíz évvel ezelőtt, mire való egy tárca, a válasz egyszerű volt. A seed tárolására, meg arra, hogy ne a tőzsdén porosodjon...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.