Reggeli hírösszefoglaló: A Neo elindítja Bug Bounty programját,A Bitmain megkezdi az új Decred Miner árusítását

A Neo hibajavító programot indít, a Bitmain megkezdi a Decred miner árusítását.

A Neo elindítja Bug Bounty programját

A Neo blokkláncprojekt, amely az Ethereumhoz hasonlóan okos szerződések és érmekibocsátások támogatására készült, nemrég elindította a VBP-t, azaz a Vulnerability Bounty Programot, amelybe Twitter csatornájukon invitáltak biztonsági szakembereket remélve, hogy részt vesznek a Neo ökoszisztéma fejlesztésében.

Minden beküldött jelentést kivizsgálnak, majd attól függően, hogy milyen súlyos hibára mutattak benne rá, majd jutalmazzák a beküldőt. Olyan biztonsági rés felderítése, amely jelentős anyagi veszteséget is okozhat akár 10.000 amerikai dollár összeget is érhet.

A Neo a hálózati hibák felderítéséért 5000, egyetlen csomóponthiba felfedezéséért pedig 2000 dollárt is kész fizetni. Alacsony kockázati tényezők észrevételéért 500 dollár alatti jutalom jár, amelyet egyébként Neo érmében térítenek meg.

A Bitmain megkezdi az új Decred Miner árusítását
Forrás: wikimedia.com

A Bitmain kínai bányász hardvergyártó bejelentette, hogy piacra bocsátja az Antminer DR3-t, amely Decred kriptovaluta tranzakciók feldolgozására alkalmas. A Decred (DCR) a Proof-of-Work (PoW) és a Proof-of-Stake blokklánc protokollokon alapul, és jelenleg a 30. legnagyobb piaci kapitalizációval rendelkezik (333 millió dollár a cikk írásakor).

Az új eszköz 7,8 TH/s sebességre képes a DCR bányászatában, valamivel több mint 1400W villamos fogyasztás mellett – írja a Bitmain egy tweetjében.

Az Antminer DR3 a gyártó weboldalán már megrendelhető, jelenleg 673 dolláros áron. Az első széria kiszállítását a társaság október 8-án kezdi meg, csak a már teljesen kifizetett megrendelésekre.

 

Forrás: news.bitcoin.com

 

Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyd ki a többi hírt, és iratkozz fel hírlevelünkre. Ne felejtsd el nyomon követni oldalunkat a Facebookon az Instagramon és a Twitteren. Legyen szép napod! 

Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.