Kiyosaki szerint a Fed és a kincstár a dollár pusztításán dolgozik

A Rich Dad Poor Dad című bestseller híres szerzője, Robert Kiyosaki arra figyelmeztetett, hogy a Federal Reserve és a kincstár tönkreteszi az amerikai dollárt.
Megjegyezve, hogy dollármegtakarítók és tájékozatlan befektetők milliárdjait küldik a „pénzügyi pokolba”, azt tanácsolta: „Mentsük az aranyat, az ezüstöt és a bitcoint.”

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!

Robert Kiyosaki figyelmeztetése és tanácsai

Robert Kiyosaki, a Rich Dad Poor Dad szerzője a héten tweetelt arról, hogy a Federal Reserve és az amerikai pénzügyminisztérium „tönkreteszi a dollárt”.
A Rich Dad Poor Dad egy 1997-es könyv, amelyet Kiyosaki és Sharon Lechter közösen írtak.
Több mint hat évig szerepelt a New York Times bestseller listáján. A könyvből több mint 32 millió példányt adtak el több mint 51 nyelven, több mint 109 országban.
Kiyosaki azt írta: „Millió út vezet a pénzügyi mennyországba és milliárd út a pénzügyi pokolba”, hozzátéve:

„A Fed és az Államkincstár [tönkreteszi] a dollárt, dollármegtakarítók és tájékozatlanok milliárdjait küldve a pénzügyi pokolba. Menj a pénzügyi mennyországba. Mentsék meg az aranyat, az ezüstöt és a bitcoint.”

A híres szerző nem először figyelmeztetett arra, hogy a Fed és a Kincstár árt a gazdaságnak és az egyéni befektetőknek.
Tavaly decemberben Kiyosaki arra figyelmeztetett, hogy a Fed és Joe Biden amerikai elnök „hamis inflációt erőltet”. Közelgő, masszív összeomlást jósolt, amelyet depresszió követ majd.

Kiyosaki tavaly októberben azt is mondta, hogy Biden és a Fed „lenyúlja a szegény embereket”, és megismételte, hogy az USA depresszióba csúszik.
„Az infláció lenyúlja a szegényeket. Az infláció gazdagabbá teszi [a] gazdagokat” – hangsúlyozta. A híres író ugyanebben a hónapban így tweetelt:

„Azért szeretem a bitcoint, mert nem bízom [a] Fedben, a pénzügyminisztériumban vagy a Wall Streetben.”

Kiyosaki már jó ideje azt ajánlja a befektetőknek, hogy vásároljanak aranyat, ezüstöt és bitcoint.

Januárban a híres író azt mondta, nagyszerű hír, hogy a bitcoin árfolyama összeomlott. Hozzátette, hogy több BTC-t fog vásárolni, ha a kriptopénz árfolyama teszteli a 20 ezer dollárt. Novemberben azt mondta, hogy ethert is fog vásárolni, mivel az inflációs félelmek eszkalálódtak.

Olvastad már? Ted Cruz szenátor is megvette a bitcoin dipet a vagyonnyilatkozat alapján

Forrás: news.bitcoin.com

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!


Legfrissebb bejegyzéseink

Az USA politikusai 2030-ig parkolópályára tehetik a CBDC-t

Amikor pár éve mindenki arról beszélt, hogy az amerikai jegybank, a Federal Reserve hamarosan saját, központi digitális pénzt bocsát ki, a kriptósok és az adatvédők...

A Cardano megint bizonyítani akar, elindult a Leios teszthálózat

A kriptóban kevés projekt kap annyi kritikát a sebessége (pontosabban a lassúsága) miatt, mint a Cardano. A közösség és a piac évek óta azt várja,...

Fájdalmas rekordot hozott az idei második negyedév, sosem volt még ennyi hackertámadás a kriptóban

Amikor a kriptó biztonságáról beszélünk, általában mindenkinek a nagy, többmilliárdos botrányok jutnak eszébe, mint a régi Mt. Gox, vagy az FTX összeomlása. Akkor hetekig csak...

Az Exodus saját részvény-szolgáltatást indít

Ha megkérdeztél egy kriptóst tíz évvel ezelőtt, mire való egy tárca, a válasz egyszerű volt. A seed tárolására, meg arra, hogy ne a tőzsdén porosodjon...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.