Jövő év márciusára tolták a Mt. Gox-kérvények beadási határidejét

Reménysugár lehet a Mt. Gox károsultak számára, hogy az ügyben megbízott vagyonkezelő ismét meghosszabbította a kérvények beadási határidejét.
Egy október 28-án megjelent közlemény szerint Nobuaki Kobajasi elmondta, hogy a sok problémás eset miatt elkerülhetetlen volt az öt hónapos meghosszabbítás.

2020 március

A vagyonkezelő egy nappal a korábbi határidő lelelte előtt közölte a hírt. Ez is egy korábbi meghosszabbításnak köszönhető, amely még áprilisban született.

„A Rehabilitációs Vagyonkezelő által teljesen vagy részben elutasított rehabilitációs kérvények esetében kérhető fellebbezés vagy vagyonfelmérési eljárás.”

Kobajasi azzal zárta:

„A Rehabilitációs Vagyonkezelő kérvényezte a beadási határidő meghosszabbítását a Tokio Körzeti Bíróságnál, a bíróság pedig október 25-én rendeletet adott ki, hogy 2020 márciusáig meghosszabbításra kerüljön a rehabilitációs terv.”

A korábbi cikkek alapján nagyjából 24 000 ember érintett a Mt. Gox-ügyben. A tőzsde 2014-ben összeomlott, majd egy elhúzódó jogi ügy született, mely a mai napig nem járt sikerrel. Nagyjából 850 000 bitcoin (akkoriban 460 millió dollár) tűnt el.
A kriptoszféra figyelmesen követi a híreket. Idén például egy másik platform is hasonló sorsa jutott.

„A kanadai QuadrigaCX – tulajdonosának 2018 végén bekövetkezett váratlan halála után – továbbra is 145 millió dollárral tartozik 115 000 ügyfele részére.”

Olvastad már?  Internet of Things, második rész – az új versenyzők

Forrás: cryptodaily.co.uk
Kiemelt kép: Pavlos Giorkas

Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyd ki a többi hírt, és iratkozz fel hírlevelünkre. Ne felejtsd el nyomon követni oldalunkat a Facebookon az Instagramon és a Telegramon.
Legyen szép napod! 🙂

Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.