Egyes Coinbase felhasználók nem tudnak napi 10 dollárnál többet kiutalni

Egyes hírek szerint az amerikai Coinbase kriptotőzsde és tárcaszolgáltató nem engedi egyes felhasználók számára, hogy naponta több mint 10 dollárt utaljanak ki.
Február 2-án egy Reddit felhasználó azt írta, hogy a Coinbase napi 10 dolláros kiutalási limitet szabott ki egyes felhasználok számára.

Tovább bővült Magyarország legnagyobb bitcoin ATM hálózata. Keresd a CoinCash új ATM-eit a Konzolvilág üzleteiben is. A részletekért kattints!

Az Unholy_Crab1 névre hallgató felhasználó szerint a Coinbase több próbálkozása is letiltotta az ennél magasabb összegű kiutalásokat.
A felhasználó megosztotta az ügyfélszolgálattal folytatott beszélgetését is, amely azt mutatja, hogy a 10 dolláros napi utalási korlátot szabtak ki felhasználójára.
A cikk írásakor már több mint 99 komment érkezett a poszt alá, a legtöbb felhasználó kérdőre vonja a Coinbase szolgáltatásait. Egyes felhasználók attól tartanak, hogy a Coinbase hasonló lépésekhez folyamodhat, amikor ismét beindulnak a kriptopiacok.
Mások szerint a 10 dolláros korlát „totális átverés”, főleg, hogy „a legtöbb amerikai felhasználó számára a Coinbase az egyetlen opció.”

A Coinbase és a Ripple közös programmal segítené a kriptopénzek terjedését az Egyesült Államokban

A San Franciscó-i főhadiszállású Coinbase mára az egyik legnépszerűbb platform az Egyesült Államokban, emellett már több mint 100 országban elérhető.
A napi kiutalási korlátról szóló hírek nem sokkal azután jelentek meg, hogy a Coinbase és a Ripple bejelentett egy közös programot a kirptopénzek népszerűsítésére az USA-ban.
Rachel Nelson, a Coinbase igazgatója és Breanne Madigan, a Ripple igazgatója január 23-án közösen jelentették be a Market Integrity Working Group indulását, amelynek célja, hogy javítsa a piacok integritását és bizalmat adjon a fogyasztók részére.
A Coinbase nem az egyetlen tőzsde, amely kiutalásokkal kapcsolatos panaszokat kapott a Redditten.
A múlt héten a népszerű finn tőzsde, a LocalBitcoins számos felhasználói fiókot zárolt, emellett egyes felhasználóknak 14 napot kell várnia, mire kiutalhatják bitcoinjukat.

Olvastad már? A venezuelaiak szerint a petró átverés

Forrás: cointelegraph.com
Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyjátok ki a többi hírt, és iratkozzatok fel hírlevelünkre. Ne felejtsétek el nyomon követni oldalunkat a Facebookon .
Legyen szép estétek! 🙂

Legfrissebb bejegyzéseink

Kriptós GTA 6 csalás terjed a gamerek között

A legprofibb csalók pontosan tudják, hogy az embereket már nehéz a klasszikus sémákkal behúzni. Ehelyett fognak egy olyan témát, ami körül globális hisztéria van, és...

Saját predikciós piacot indít a Meta, Zuckerberg már nem csak a feedet akarja uralni

A Polymarket meg a Kalshi akkora figyelmet (és pénzt) kezdett el mozgatni az utóbbi időben, amit már a Szilikon-völgy sem tudott figyelmen kívül hagyni. Most...

A Standard Chartered 3500 dolláros Aave árfolyamot vár

A kriptós jóslás világában általában a két véglet uralkodik. Ha egy nagyobb nevű szereplő belép ide, akkor vagy biztonsági játékot játszanak a Bitcoinnal, vagy mondanak...

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.