Kezdőlap Blog Oldal 159

Új rekordot érhet el az ethereum és a solana az új kriptoszabályozásoknak köszönhetően

Az Ethereum és a Solana talán újabb nagy kitörésre készülnek. De egy dolog mindent eldönthet: a szabályozás.

Arthur Hayes eladja az ethereumját és a defi-be fektet

A bálnák ritkán mozognak csendben. A legutóbbi láncon belüli mozgások tudatos, magabiztos defi‑pozíciókra utaltak.

A bitcoin 2025 végén gyengélkedett – fordulópont jöhet 2026-ban?

A Bitcoin nem szép zárással búcsúzott 2025-től. Az árfolyam a kulcsfontosságú 100.000 és 90.000 dolláros szintek alatt fejezte be az évet, és az utolsó kereskedési napokban tovább csorgott lefelé.

2026-ban érkezhetnek a privát tranzakciók a Sui hálózatára

A Mysten Labs társalapítója és termékigazgatója, Adeniyi Abiodun szerint a Sui 2026-ban bevezeti a „privát tranzakciókat”.

A bitcoin heti ármozgása figyelmeztető jeleket mutat

A technikai elemzésükben a Material Indicators kiemelte, hogy a bitcoin heti ármozgása aggasztóan hasonlít a 2022-es medvepiac előtti mintázatra.

Szünetelteti a bitcoin vásárlását a David Beckham által támogatott Prenetics

A kriptopiac hónapokon át tartó árgyengesége után a Prenetics bejelentette, hogy szünetelteti bitcoin‑kincstári politikáját.

Karácsonyi medvecsapdában találta magát a bitcoin, de az elemzők optimisták

A bitcoin hétfőn elért, 90.000 dolláros csúcsról való 2,6%-os visszaesése James Bull elemző szerint klasszikus „karácsonyi medvecsapda” lehet.

A stablecoin-hozam hirtelen nem pénzügyi vita lett, hanem geopolitika

A stablecoin-hozam körüli vita az elmúlt hetekben teljesen új szintre lépett. Ami eddig bankok és kriptós cégek közötti szabályozási csörte volt, azt most egyre többen nemzetbiztonsági kérdésként kezelik.

Védekezésbe kényszerültek a Bitcoin-kereskedők az év végére

A kriptós újévi hangulat idén nem pezsgőbontásról szól, hanem inkább stop-lossokról.

Bitcoin-ETF-ek: rekord kiáramlás történt karácsony hetében

A spot bitcoin tőzsdén kereskedett alapokból sok pénzt vontak ki karácsony hetében. A befektetők több százmillió dollárt vettek ki az amerikai termékekből, pedig a bitcoin ára viszonylag stabil maradt.