Bitcoinban adna cashbacket egy ismert étteremlánc

Először Megan Thee Stallion és Aaron Rodgers voltak azok, akik a Block’s Cash alkalmazáson keresztül ingyen bitcoint kínáltak.
Most már nem számítanak annyira szexinek ezek a promók. Ez azért van, mert a hype-ciklus gyorséttermi fázisában vagyunk.

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!


A Shake Shack burgerlánc bejelentette, hogy márciusig minden egyes Cash App bankkártyával történő vásárlás után a vásárlóknak a fizetési végösszeg 15%-át bitcoinban téríti vissza.
Jay Livingston CMO szerint a promóció nem azoknak a vendégeknek szól, akiknek kriptóra fáj a foguk.
A Wall Street Journalnak elmondta, hogy ez mindössze egy egyszerű módja annak, hogy megnézzék, van-e vonzereje a kriptopénznek a gyorsétteremlánc vásárlói körében:

„Mindig próbálsz olyan dolgokra fogadni, amelyeknek valóban lesz értelme, és nem pazarolsz erőforrásokat azokra, amelyeknek nem lesz.”

Ez nem egy teljesen új terület az éttermek számára. Novemberben a Robinhood és a Burger King összefogott, hogy a vásárlók minden egyes 5 dolláros költés után 1 dogecoint kapjanak (jelenleg körülbelül 12 centért kereskednek vele), míg a McDonald’s olyan NFT Big Macet készített, amely finomabb, mint az igazi.
Míg a Shake Shack sütöget – pontosabban próbálkozik – a kriptotérben, addig a Block a Bitcoin bevett pártfogója. Jack Dorsey vezérigazgató vezetése alatt a vállalat a bitcoint (bár más kriptoeszközöket nem) mindig is támogatta.

Spiral nevű márkája (korábban Square Crypto) szoftverfejlesztőként is hozzájárult a bitcoinhoz és a Lightning Networkhöz, míg a TBD54566975 részleg (igen, ez az igazi neve) egy Bitcoin-alapú decentralizált tőzsdén dolgozik.
A Cash App volt a legelfoglaltabb mind közül. Amellett, hogy januárban bevezette a Lightning-tranzakciókat, hírességekkel együttműködve arra ösztönzi az embereket, hogy az alkalmazáson keresztül vásároljanak Bitcoint.
Nemrégiben például Gwyneth Paltrow Oscar-díjas színésznő és életmódguru 500.000 dollárt osztott szét a bitcoinban azon Instagram- és Twitter-követői között, akik „$cashtag”-gel kommentálták a posztjait.
Paltrow személyes márkája valószínűleg összeomlana, ha rajtakapnák egy Shake Shackben, de az étteremlánc ennek ellenére igyekszik megragadni a Block közösségi médiai marketingstratégiájának egy részét, hogy elérje a fiatalabb vásárlói csoportokat.

Ebben az esetben talán a Shake Shacknek Shiba Inut kellene osztogatnia.

Olvastad már? A legtöbb olyan bitcoinbefektető, aki ATH-n vásárolt, már eladott

Forrás: decrypt.co
Kiemelt kép: Jim Nix

 SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!


Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.