A Weiss Ratings „B”-re emelte a bitcoin értékelését

A Weiss Ratings tegnap közölte legfrissebb értékelését, melyben a bitcoin „B-” minősítését „B”-re javította Továbbra is úgy vélik, hogy vásárlás előtt érdemes megvárni a következő korrekciót.

A legmagasabbra értékelt bitcoin csak feljebb megy

A Weiss Ratings talán a legmegbízhatóbb és legfüggetlenebb értékelési ügynökség. Négy szempont alapján értékeli a rejtvalutákat, ezek a technológia, elterjedtség és a kockázat/nyereség.

Ezeket két részre osztják: adnak egy értékelést a technológia/elterjedtségre és egyet a kockázat/nyereségre. Ezeknek a kombinált átlaga adja meg a végleges értékelést.
A bitcoin technológia/elterjedtség értékelése egy tekintélyes „A” minősítést kapott, részben az olyan újításoknak köszönhetően, mint a Lightning Network. A rizikófaktor mindig is lehúzta, mint minden egyes kriptopénzt.
Azonban a legutóbbi értékeléskor a kockázat/nyereség „C-” minősítést kapott, ezzel a végleges pontja „B” lett.
értékelést

A lista élén, de még nem érdemes vásárolni

Szóval a Weiss szerint a bitcoin a nyerő. Tíz év után, a kriptopénzek őse még mindig iránymutató a rejtvaluták számára.
Az értékelés növelésének, az egyre gyorsuló terjedés és a technológiai fejlődések ellenére azonban a Weiss nem javasolja bitcoin vásárlását a jelenlegi árfolyamon.
Mi ennek az oka? A bitcoin sikere egyben a bukása is: a mostani áremelkedéseknek hála a Weiss szerint „egy jelentős korrekció” várható. Ezután azt javasolják, hogy „annyi pénzt tegyünk be, amennyit kockáztatni merünk.”
A bitcoin jelenlegi értékelése „B”. A javaslatunk: várjuk meg a legközelebbi korrekciót. Utána vásároljunk annyi pénzből, amennyit kockáztatni tudunk.
További részleteket tudhatnak meg bitcoinértékelésükről:
https://twitter.com/hashtag/WeissRatings?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw
Ez sokkal visszafogottabb üzenet, mint a korábbi „a legjobb vásárlási lehetőség 2015 óta” amit múlt hónapban mondtak. De a Weiss szerint továbbra is a bika piac korai fázisában vagyunk, ezért a kockázat/rizikó tovább fog javulni, ha kialakul egy fenntartható bika piac.

Vannak akik semminek sem tudnak örülni

A Weiss pozitív fejleményeket írt a bitcoinról. Bizonyára mindenki örülhet ennek, ugye?
Nos a kriptoközösség egyes tagjai máshogy gondolják. Ki tudjátok találni ki lehet az?
Igen, a Ripple-sereg személyes támadásként éli meg a Weiss Twitter-üzenetét. Ötből három poszt a Ripple-ről beszél, mivel a Weiss nem említette meg az XRP-t az üzenetében.

Mert ugye szerintük mégis hogy merészeli a Weiss, hogy nem beszél az XRP-ről egy bitcoinról szóló Twitter-üzenetben. Nem mintha a Weiss amúgy nem bízna az XRP-ben. A Ripple is „B” értékelést kapott, az Ethereumhoz hasonlóan.
Forrás: bitcoinist.com

Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyjátok ki a többi hírt, és iratkozzatok fel hírlevelünkre. Ne felejtsétek el nyomon követni oldalunkat a Facebookon .
Legyen szép napotok! 🙂

Legfrissebb bejegyzéseink

Az AI-nak csak annyira megy a kriptokereskedés, mint az embernek, aki az utasításokat adja neki

Ha megnyitod az X-et vagy a YouTube-ot, valószínűleg öt percen belül találsz egy videót, ami azt ígéri: "Csak kapcsold rá az AI-t a Binance fiókodra,...

A Venus Protocol tokenizált részvényeket is elfogad hitelfedezetként

Volt idő, amikor a Wall Street és a kriptó világa úgy nézett ki, mint két párhuzamos univerzum, amik soha nem érnek össze. Ha részvényt akartál...

Andrew Tate megint egy csomó bitcoint vesztett

Ha van ember, aki az interneten folyamatosan abból csinál felhajtást, hogy ő a megállíthatatlan alfa, akinek a pénz és a piacok csak játékszerek, az Andrew...

A Celsius ex-vezetőjét, Mashinskyt örökre kitiltották a piacról

Amikor a Celsius Network 2022 nyarán összedőlt, dollármilliárdokat égetett el, és százezrek maradtak pénz nélkül. Az egykor piedesztálra emelt, bankok ellen harcoló alapító-vezérigazgató, Alex Mashinsky...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.