A Mango Markets új biztonsági intézkedéseket vezet be

A 114 millió dolláros támadás után a Mango Markets új biztonsági intézkedéseket vezet be a felhasználók védelme érdekében

A Solana-alapú decentralizált tőzsde (DEX) Mango Markets bejelentette a negyedik verzió (v4) bevezetését, és két új funkciót mutatott be, amelyek célja a potenciális biztonsági fenyegetések csökkentése.

Ne maradj le a legfrissebb hírekről és érdekességekről – kövess minket Facebookon is, és legyél naprakész a kriptovilágban!

A tőzsde októberben ideiglenesen felfüggesztette működését, miután egy biztonsági rést kihasználva 114 millió dollárt zsákmányoltak ki a rendszerből.

A jövőbeli hackelések vagy exploitok elleni védelem érdekében a Mango korlátozza a multi-sig tárcát, és lehetővé teszi a biztonsági tárcának, hogy előre nem látható piaci körülményekre reagálva a protokollt „post-only módba” helyezze.

Ez a decentralizált független szervezet (DAO) szavazását eredményezné arról, hogy leállítsák-e a kereskedéseket, kikényszerítsék-e az kiegyenlítést, vagy frissítsék-e a kockázati paramétereket.

A Mango, amely a működés leállítása előtt több mint 28 milliárd dollárnyi tranzakciót dolgozott fel az alapítása óta, várhatóan a következő hónapokban bocsátja béta üzemmódba v4-es termékét.

A végleges dátumot még nem jelentették be.

Csatlakozz Prémium csoportunkhoz, ahol exkluzív tartalmakhoz, elemzésekhez és érdekességekhez nyílik hozzáférésed.

Olvastad már? Együttműködésbe kezd a Google Cloud a Tezos blokklánccal

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

This field is required.

Legfrissebb bejegyzéseink

AI agenteknek való tárcát adott ki a MetaMask

Amikor először hallottunk a mesterséges intelligenciáról, mindenki azzal szórakozott, hogy megíratott egy verset a ChatGPT-vel. Aztán eltelt egy-két év, és a dolog kezdett sokkal komolyabbra...

A Yuga Labs most kivételesen nem majmokat adott el, hanem kimentette őket a tűzből

Volt idő, amikor a Yuga Labs, a Bored Ape Yacht Club mögött álló cég volt a kriptóvilág abszolút uralkodója. Amikor hetente dobtak piacra újabb és újabb...

Blokkláncos munkacsoportot indít az ENSZ

A kriptópiac legnagyobb nevei rájöttek, hogy kívülről kiabálva nem lehet megváltani a világot, szóval  felvették az öltönyt, és beültek a globális rendszer legnagyobb tárgyalójába. Ami most...

Nehéz heten vannak túl a spot bitcoin-ETF-ek

A tőzsdén kereskedett spot bitcoinalapok (ETF-ek) a SoSoValue adatai szerint a június 5-ével záruló héten mintegy 1,72 milliárd dollárnyi nettó kiáramlást könyveltek el. A tőkekiáramlások nyomán...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

This field is required.