10 évre szóló 100 millió dolláros finanszírozást kapott az Ethereum

Újabb tőkeinjekció támogatja az Ethereumot
Valami oknál fogva az ethereum (ETH) alulszerepel a bitcoin újabb bika piaca óta. Amíg vezető kriptopénz nagyjából 60%-ot esett eddigi csúcsához képest, az ethereum 75%-ot, vagyis még mindig medve piacban találja magát. Ennek ellenére tovább terjed az ethereum.

A Bloomberg szerint egy új 100 millió dolláros befektetési alap, a Dama Capital elsőként az ethereumra fog összpontosítani.
Andew Keys, az Ethereum fejlesztésének úttörője, a ConsenSys befektetője és a Darma egyik igazgatója elmondta, hogy cége bízik az ethereum sikerében az elkövetkezendő évtized során, a Darma ugyanis „tíz éves longot nyit.” Nem említett konkrét árjóslatot, de Keys szerint az ethereum „valós értékelése” sokkal magasabb lesz a mai 250 dollárnál.
Keys nem mondta el, hogy a 100 milliós tőke mennyi része lesz közvetlenül ethereumba fektetve, de a befektető kiemelte, hogy az ethereum nagyon fontos, mivel ez fog megfelelni „a decentralizált internetnek” melyre számos cég fog építkezni. Úgy is felfoghatjuk, hogy az etherrel egy részvényt vásárlunk a TCP/IP-ben.
A Darma hamarosan egyéb befektetési lehetőségeket is szeretne kínálni különböző digitális eszközökre, mint a bitcoin és a hamarosan induló Filecoin, mely az egyik legkevésbé ismert, de legnépszerűbb ICO a kriptopénzek relatíve rövid történelmében.

Terjed az Ethereum

A Darma támogatásához nagyban hozzájárult, hogy az ethereum egyre szélesebb körben terjed, mint platform. Az ethereum rendszerének alapjai egyre erősebbek.
Az ETH Gas Station elmondta, hogy az ethereum rendszere múlt héten „megdöntötte korábbi napi Gas felhasználását”, ami azt jelenti, hogy a rendszer több adatot és szerződést dolgoz fel, mint valaha.
Ez azért is jelentős, mivel az ethereum árfolyama még mindig 70%-kal alacsonyabban van, mint eddigi 1400 dolláros csúcsa, melyet a 2018 elején lezajlott kripto lázban ért e.
Nem csak ez az egy adat jelzi, hogy egyre nagyobb az érdeklődés az ethereum platformja iránt és nem csak, mint befektetés.
A Binance kutatási részlege nemrég megírta a Twitteren, hogy az ethereum rendszer egyéb mutatói is nagyon sok bizalomra adhatnak okot.


Az aktív címek száma 10 hónapos csúcson van, emellett a napi láncon történő tranzakciók száma se volt ilyen magas szinten több mint egy éve és az ethereum összértéke is 8 hónapos csúcson van.
Ez annak lehet a következménye, hogy a „decentralizált pénzügyi világ” növelik az ethereum iránti érdeklődést, olyan jelentős cégek is az ethereum mögött álló blokklánc technológiát kezdik alkalmazni, mint az Ernst & Young, a Samsung, a JP Morgan és még sokan mások.

Lehet érdekel: A bankok tudják, hogy nem lehet megállítani a bitcoint

Forrás: ethereumworldnews.com

Várjuk hozzászólásaitokat itt lent, illetve a közösségimédia-felületeken. Ne hagyjátok ki a többi hírt, és iratkozzatok fel hírlevelünkre. Ne felejtsétek el nyomon követni oldalunkat a Facebookon .
Legyen szép napotok! 🙂

Legfrissebb bejegyzéseink

A Ripple Japánban nyomul az RLUSD-vel, csak az XRP marad ki a reflektorfényből

Ha a Ripple, mint cég, bejelent egy hatalmas, sikeres globális partnerséget, a lakossági befektetők azonnal várják az XRP árfolyamának a rakétakilövését. Pedig az elmúlt években...

Oroszország pénzt fizetne a bankoknak, hogy segítsék a digitális rubel terjedését

Amikor arról beszélünk, hogy a világ hogyan áll a jegybanki digitális pénzekhez, általában két végletet látunk. Az egyik oldalon ott van a totális állami integráció,...

A DeFi-ből ömlik kifelé a pénz, és sajnos ez már hónapok óta így van

Van egy olyan nézet a kriptóban, hogy ha az árfolyamok esnek, az csak egy átmeneti visszahúzódás (és jön a buy the dip meme, naponta nagyjából...

Indonézia új törvénye engedélyhez kötné a kriptós influenszerek tevékenységét

A kriptóban mindig is megvolt az az íratlan szabály, hogy ha egy influenszer elég hangosan és elég drága autóból kiabálta, hogy melyik coint kell megvenni,...

Legolvasottabb híreink

Vendégbejegyzések

SZERETNÉD MEGKAPNI LEGFRISSEBB HÍREINKET? IRATKOZZ FEL HÍRLEVELÜNKRE!

Mező kötelező.